Ukradli strażnikowi… fotoradar

Opublikowano: 11.07.2014 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 206

W czasie, gdy strażnik miejski uzupełniał swój służbowy notatnik, ktoś ukradł mu fotoradar.

Jak wynika z informacji „Super Expressu”, całe zajście miało miejsce w Krośnie Odrzańskim. Po godzinie od rozstawienia się przy drodze w Marcinkowicach z fotoradarem, strażnik miejski z przerażeniem zauważył, że w czasie, gdy on uzupełniał swój notatnik, fotoradar zniknął.

Strażnik miejski zadzwonił do przełożonych, a ci polecili mu sprawdzić, czy urządzenia ktoś po prostu nie wyrzucił w pobliskie krzaki.

Fotoradaru nigdzie jednak nie było. Ktoś zdjął urządzenie ze statywu.

“Strażnik po tym zdarzeniu nie czuje się komfortowo. Do jutra wziął urlop na żądanie. Był w samochodzie po przeciwnej stronie ulicy, ok. 50 m od urządzenia. Wyjaśnił, że uzupełniał notatnik służbowy. Spuścił wzrok na moment. Wtedy fotoradar zniknął” – tłumaczy Agnieszka Pawłow, komendant straży miejskiej w Krośnie Odrzańskim.

Autor: rz
Na podstawie: Super Express
Źródło: Niezależna.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
HiTemp
Użytkownik
HiTemp

Więc od teraz będzie dwóch ‘Strażników Wiejskich’ ;)

XXIRapax
Użytkownik
XXIRapax

Dwoch to nadal mniej jak jeden:P

chuligan
Użytkownik
chuligan

Flegmatyk , dostał skierowanie do pracy w ZOO.
Dyrektor wiedząc o tym że to flegmatyk dał go do pilnowania żółwi .
Po trzech dniach żółwie rozbiegły się po całym ZOO.
Dyrektor pyta się flegmatyka jak to się stało .
“- ja się tylko odwróciłem ; to był moment .”