UFO spowodowało zamknięcie lotniska w Indiach

Opublikowano: 23.11.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2320

Północno-wschodni stan Manipur w Indiach został postawiony w stan gotowości po tym, jak w niedzielę (19 listopada) w pobliżu pasa startowego lotniska Imphal zauważono niezidentyfikowany obiekt latający.

Kulisty biały obiekt nieznanego pochodzenia zmusił w niedzielę do zamknięcia międzynarodowego lotniska w Manipur w Indiach na prawie cztery godziny. UFO wisiało na niebie w pobliżu lotniska Imphal aż do godziny 16:00.

Niewyjaśniony samolot po raz pierwszy zauważył pilot IndiGo Airlines, który miał wystartować z lotniska o 14:20. Sytuacja była na tyle poważna, że zaangażowano w nią Indyjskie Siły Powietrzne. Na miejsce wysłano dwa myśliwce, które nie były w jednak stanie wykryć UFO.

Dwa loty zostały przekierowane, a trzy odlatujące loty zostały opóźnione, zanim operacje lotnicze mogły zostać wznowione, zgodnie z oświadczeniem dyrektora lotniska Chipemmi Keishing. Sugerowano, że obiekt był najprawdopodobniej dronem.

Czy cywilna maszyna mogła wzbudzić tyle niepokoju?

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: IndiaToday.in
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.