UFO przemknęło nad Wielkim Kanionem

Opublikowano: 17.03.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1383

Kolejna ciekawa obserwacja obiektu UFO miała miejsce nad Wielkim Kanionem. Pojazd jest widoczny na zdjęciu wykonanym 9 marca. Fotografia uwieczniła nie tylko grupę turystów ale i ciemny niezidentyfikowany obiekt, który przemknął przed kamerą.

Jak to zwykle bywa, UFO nie było widziane przez żadnego z obecnych tam turystów, a widoczne powyżej zdjęcie jest jedynym dowodem w tej sprawie. Internauci spekulują, że być może poruszał się on zbyt szybko dla ludzkiego oka. Jednak pojazd który przemieszczałby się z tak ogromną prędkością musiałby wydawać jakiś odgłos, a obecni tam turyści zapewne by go usłyszeli. Nic takiego nie miało jednak miejsca.

Stajemy więc przed kilkoma możliwościami. Można założyć że jest to poprostu oszustwo i obiekt został dorysowany do zdjęcia z Wielkiego Kanionu. Ewentualnie można uznać, że zdjęcie jest autentyczne a uchwycony na nim obiekt to w rzeczywistości tajny samolot wojskowy lub też po prostu niezidentyfikowany obiekt latający, czyli UFO.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 2,14 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

“Można założyć że jest to po prostu oszustwo i obiekt został dorysowany do zdjęcia z Wielkiego Kanionu.” – najlepsze rozwiązanie.