UFO przemknęło nad Wielkim Kanionem

Opublikowano: 17.03.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 315

Kolejna ciekawa obserwacja obiektu UFO miała miejsce nad Wielkim Kanionem. Pojazd jest widoczny na zdjęciu wykonanym 9 marca. Fotografia uwieczniła nie tylko grupę turystów ale i ciemny niezidentyfikowany obiekt, który przemknął przed kamerą.

Jak to zwykle bywa, UFO nie było widziane przez żadnego z obecnych tam turystów, a widoczne powyżej zdjęcie jest jedynym dowodem w tej sprawie. Internauci spekulują, że być może poruszał się on zbyt szybko dla ludzkiego oka. Jednak pojazd który przemieszczałby się z tak ogromną prędkością musiałby wydawać jakiś odgłos, a obecni tam turyści zapewne by go usłyszeli. Nic takiego nie miało jednak miejsca.

Stajemy więc przed kilkoma możliwościami. Można założyć że jest to poprostu oszustwo i obiekt został dorysowany do zdjęcia z Wielkiego Kanionu. Ewentualnie można uznać, że zdjęcie jest autentyczne a uchwycony na nim obiekt to w rzeczywistości tajny samolot wojskowy lub też po prostu niezidentyfikowany obiekt latający, czyli UFO.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 7 , średnia ocena wartości wpisu: 2,14 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 17.03.2020 17:46

    “Można założyć że jest to po prostu oszustwo i obiekt został dorysowany do zdjęcia z Wielkiego Kanionu.” – najlepsze rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.