Najwięcej obserwacji UFO w Europie jest w Polsce?!

Opublikowano: 08.09.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3147

Na nowej stronie internetowej stworzonej przez Pentagon można znaleźć mapę, na której oznaczono miejsce, w których zaobserwowano niezidentyfikowane obiekty latające, które potocznie nazywa się mianem UFO. Z mapy wynika, że takie obiekty pojawiały się również nad Polską.

Na stronie internetowej All-domain Anomaly Resolution Office (AARO) stworzonej przez Pentagon można wyszukać miejsca, w których zaobserwowane zostały niezidentyfikowane obiekty latające.

Mapa pochodzi z prezentacji przedstawionej w kwietniu 2023 roku Komisji Sił Zbrojnych Senatu USA przez szefa zespołu powołanego przez Pentagon do analizy niewyjaśnionych zjawisk powietrznych – Seana Kirkpatrick i jego zespół.

NA mapie uwzględniono 650 incydentów zgłoszonych przez personel wojskowy w latach 1996-2023.

Mapa nie jest nowa, ale uruchomienia strony ponownie zwróciło na nią uwagę poszukiwaczy UFO z całego świata. Obserwacji dokonano na wysokości od 15 000 do 25 000 stóp (ok. 4,5 – 7,6 km).

Ciekawostką jest to, że na mapie oznaczone są także miejsca w Europie Środkowo-Wschodniej – w Polsce i na Białorusi.

Opracowanie: SG
Na podstawie: o2.pl, Twitter.com
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 08.09.2023 11:40

    Albo USA nawet nie rozróżnia dronów, albo to mapka z koloniami USA (tam jest Japonia? – nie wyraźnie) które będą aktywnie wspomagały cele polityczno gospodarczej w niedalekiej przyszłości..

  2. Szurnięty Mędrzec 08.09.2023 21:50

    Nie proszę nie, odpuśćcie i dajcie choć trochę spokoju

  3. Drnisrozrabiaka 08.09.2023 21:53

    Szurnięty mędrzec, jak cię wojna nie interesuje to może UFO, a pomiędzy spray z elixirem…haha

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.