UE i USA muszą przyjąć więcej uchodźców i pozbyć się suwerenności

Opublikowano: 13.10.2015 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 812

Peter Sutherland, członek Grupy Bilderberg i specjalny przedstawiciel sekretarza generalnego ONZ ds. międzynarodowych migracji, stwierdził, że tsunami uchodźców dowodzi tego, iż suwerenność narodowa jest iluzją, zarzuconą, starą ideą, która powinna być w pełni odrzucona.

Co więcej, mówi Sutherland, Stany Zjednoczone i Unia Europejska “nie tylko mają moralny, ale i prawny obowiązek chronienia uchodźców”. A to oznacza, co jasno stwierdza, że USA i UE są zobowiązane do podjęcia nieokreślonej liczby (potencjalnie milionów) uchodźców i imigrantów, którzy w większości migrują z objętych wojną krajów muzułmańskich Bliskiego Wschodu i Afryki.

W wywiadzie opublikowanym 8 października przez Centrum Aktualności ONZ, Sutherland odpowiedział na pytanie “Jaka jest jego wiadomość dla rządów?” stwierdzając: “Poproszę rządy do współpracy aby uznały, że suwerenność jest iluzją, że suwerenność jest absolutnym złudzeniem, które trzeba zarzucić. Dni ukrywania się za granicami i murami już dawno minęły. Musimy pracować razem i współpracować ze sobą, aby uczynić świat lepszym. A to oznacza porzucenie niektórych starych idei z historii, wspomnień i zdjęć nt. naszych własnych krajów i uznanie, że jesteśmy częścią ludzkości.”

(…) Cóż, w gazecie “The New American” wielokrotnie ostrzegaliśmy, że prowadzone przez USA/UE/NATO/ONZ wojny, które Sutherland i jego koledzy globaliści prowadzą pod rozmaitymi hasłami (wojny z terroryzmem, zmianami reżimów, arabskich wiosen) będą miały straszliwe konsekwencje, w tym “nieuniknione (…) ogromne przepływy migracyjne”. Teraz, gdy nieuniknione stało się faktem (i będzie trwało dalej, bo Sutherland i globaliści będą kontynuować zniszczenie i dewastację całych regionów), ci odpowiedzialni za rzeź mają “rozwiązanie”, które przyniesie jeszcze większe spustoszenie.

Autorstwo: William F. Jasper
Na podstawie: UN.org
Źródło oryginalne (pełna wersja): TheNewAmerican.com
Tłumaczenie i źródło polskie (skrócona wersja): PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. dagome12345 13.10.2015 11:34

  heheheheh – a najlepszym przykładem są zdjęcia ludzi zasiadających w parlamentach państw zachodnich oraz zasiadający w fotelach największych korporacji i banków. Jak się pojawi ktoś z innym kolorem skóry niż biały to można to traktować jak wyjątki potwierdzające regułę:)
  Plebs niech się buja z innymi kulturami , ale rządzenie państwami i przemysłem lepiej zostawmy “białym”:) ot taka filozofia…

 2. agama 13.10.2015 12:39

  A paszoł w buraki, Putin was tam pogoni!

 3. adambiernacki 13.10.2015 13:02

  W tym sęk, że to nie powinien być Putin tylko Ty, ja i reszta narodów europejskich. Jesteśmy atakowani przez takie tasiemce jak ten zbok niemające prawa istnieć. Dewianci tacy jak ten grożą nam za co powinni natychmiast przepraszać na kolanach z rozbitymi porządnie ryjami.

 4. agama 13.10.2015 13:17

  To prawda, ale widzisz jak jest

 5. Abaddon 13.10.2015 23:10

  Sutherland?? A kimże on do jasnej ciasnej jest?? W życiu o nim nie słyszałem i uważa, że może mówić mi co mam robić, na co się zgadzać, z czego rezygnować, a co tolerować? Przecież to chodzące truchło. KTO mu dał władzę?? Chyba Lucyfer, bo czuje się zbyt pewnie. “Hej, czy nie wiecie – nie macie władzy na świecie!” Ja się nie zgadzam. Moje JA ma dla mnie większe znaczenie niż jego. Jeśli stado potulnych baranów daje sobą pomiatać, to nie znaczy, że z każdym pójdzie mu tak łatwo. JA jestem czarnym baranem i może mnie cmoknąć. A wy?? Jesteście potulnym stadem owiec, które pozwoli sobą pomiatać takim truchłom zasiadającym na posiedzeniach Bilderbergów i innych masoneriach? Ich miejsce jest pod ziemią z kołkami wbitymi w klaty i odciętymi głowami. Czas na zrobienie czegoś z tym wybił już dawno. Z każdym dniem będzie gorzej.

 6. Konter 14.10.2015 02:43

  Śmieszą mnie Ci wszyscy mądrzy którzy tak namiętnie usiłują przekonać Europę do przyjęcia imigrantów, a już najbardziej śmieszy mnie Obama który nie dość że w dużym stopniu przyczynił się do tego zalewu, to na dodatek sam do tej pory nie zniósł wiz dla polaków, bezczelność.

 7. realista 14.10.2015 09:26

  Abaddon, a ty naiwnie myślisz, że znasz tych, którzy faktycznie rządzą? przecież widzisz (znasz) tylko marionetki. nic nie wskórasz, nawet jeśli jesteś czarnym baranem. takie czarne barany jak ty mają też miejsce na szachownicy i również takimi się te partie rozgrywa. gdybyś faktycznie mógł czemuś zagrozić to już byś nie istniał. ci ludzie rozgrywają losy świata wręcz prymitywnymi, ale diabelnie skutecznymi metodami. dlatego tak jak piszesz, z każdym dniem będzie gorzej… .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.