Uczą uczniów muzułmańskiej modlitwy „Allahu Akbar”

Opublikowano: 28.06.2019 | Kategorie: Edukacja, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 257

Film pokazujący, jak duńscy uczniowie są szkoleni w odmawianiu muzułmańskich modlitw i śpiewów „Allahu Akbar” wzbudził szerokie kontrowersje.

Film pokazuje afrykańskiego chłopca w muzułmańskim stroju demonstrującego islamską modlitwę grupie głównie duńskich dzieci. Następnie przerywa mu nauczyciel, który instruuje dzieci, aby powiedziały „Allahu Akbar”, po czym cała klasa klęka do modłów. „Modlitwa odbyła się w szkole Thyregod w gminie Velje w południowej Jutlandii w listopadzie 2018 r.” – donosi Sputnik.

Klip został nakręcony przez sudańską matkę jednego z dzieci. Powiedziano jej wyraźnie, żeby nie przesyłała wideo do Internetu, ale i tak to zrobiła.

Po publikacji materiału wideo wielu ludzi wezwało by prowadzący szkołę podali się do dymisji, twierdząc, że dzieci są „indoktrynowane” w islamie. Według dyrektora Gerta Hougaarda „nigdy nie doświadczono czegoś takiego”.

Martin Henriksen z Duńskiej Partii Ludowej zażądał wyjaśnień od szkoły pytając czy pozyskała ona zgodę rodziców, ale powiedziano mu, że jest to rutynowa część programu nauczania. Zapytał również dyrekcję szkoły, czy zamierza się uczyć uczniów o „ciemnych stronach i powszechnym fundamentalizmie” islamu, oprócz jego „masowej kontroli religijnej i społecznej”.

W sieci pojawiło się już wiele podobnych filmów pokazujących jak dzieci z krajów europejskich uczą się przyjmowania muzułmańskich praktyk. Jednocześnie wydaje się, że jest naprawdę niewiele filmów przedstawiających muzułmańskie dzieci uczące się czczenia Chrystusa w kościołach chrześcijańskich.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: Infowars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gkos
Użytkownik
gkos

Powiedziano jej wyraźnie, żeby nie przesyłała wideo do Internetu, ale i tak to zrobiła.
to jest najlepsze zdanie…. wszystko mowi!