Uchodźca zgwałcił i zabił córkę unijnego urzędnika

Opublikowano: 05.12.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 730

17-letni uchodźca z Afganistanu został aresztowany we Freiburgu w Niemczech za gwałt i morderstwo 19-letniej studentki dokonane w połowie października. Aresztowany przyznał się do zbrodni.

Sprawcę zidentyfikowano po DNA z jednego włosa, pozostawionego przez niego na miejscu zbrodni. Policja sprawdza, czy aresztowany nie jest odpowiedzialny za wcześniejszy gwałt i morderstwo na 26-letniej kobiecie z okolic Freiburga.

Ofiara – Maria Ladenburger – jest córką wysokiego urzędnika unijnego. Została zgwałcona i utopiona. Była studentką medycyny, w feralną noc wracała do domu rowerem z imprezy u przyjaciół.

Morderca przybył do Niemiec jako „nieletni bez opieki” i mieszkał u niemieckiej rodziny.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. agama 05.12.2016 12:03

  a to zwierzę jeszcze będą podatnicy karmić i ubierać, wszystko dzięki lewactwu

 2. BrutulloF1 05.12.2016 16:27

  Trzeba wiele takich ofiar by szwaby się otrząsneli ze swojego letargu.

 3. ludziedobrejroboty.pl 05.12.2016 19:04

  No to dostanie psychologa albo nawet psycholożkę, no i jakieś wczasy, bo po takiej traumie to musi dojść do siebie.

 4. heretyk 05.12.2016 20:59

  Nie zapominajcie, że należeć się mu będzie odszkodowanie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.