Tysiące tirów z drobiem i nabiałem wjeżdża do Polski

Opublikowano: 23.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1932

Prezydent Siemianowic Śląskich ostrzega. Wwożona do Polski z Ukrainy żywność jest tania, niskiej jakości i może szkodzić zdrowiu, ponieważ podczas jej produkcji nie musiano spełniać unijnych norm jakościowych i bezpieczeństwa.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 23.03.2023 08:32

    “Czy polskie rolnctwo stoi na krawędzi?”-tak!- jak i cala polska gospodarka, właśnie zrobiła “hop”do przodu. Drób nie koniecznie jest niższej jakości, ale na pewno jest niskiej ceny… Nie wierzę, że strajk z ciągnikami siodlowymi byli zaangażowani Polacy – przynajmniej dobrowolnie i bezpłatnie…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.