Tysiące banknotów o nominale 100 euro popłynęło z wodą

Opublikowano: 06.12.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1477

Mieszkańców Mediolanu zaskoczyło niezwykłe zdarzenie – tysiące banknotów o nominałach 100 euro unosiły się na powierzchni wody kanału miejskiego. Początkowo ludzie uważali je za zwykły papier.

Podobno powierzchnia akwenu była prawie w całości, jak rzęsą, pokryta pieniędzmi. Kilka osób było gotowych wskoczyć do wody, chociaż temperatura powietrza w mieście była bliska zeru. Przyjemną niespodziankę przyćmiła wiadomość, że pieniądze są fałszywe, ale nie jest to do końca takie jasne. Być może specjalnie rozpowszechniano taką informację, aby powstrzymać zapędy ludzi.

Tajemnica pozostaje nierozwiązana. Pojawiły się różne hipotezy o tym, jak pieniądze wylądowały w wodzie. Być może jest to jakiś „performance” o charakterze artystycznym lub reklama jakiejś firmy.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.