Tyrania wkracza do Ameryki

Opublikowano: 22.08.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2815

CDC (entral for Disease Control and Prevention – rządowa agencja wchodząca w skład Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA) proponuje obozy koncentracyjne jako środki prewencji – ostrzega Paul Craig Roberts.

Niepożądane działania, tj. choroba i śmierć powiązane ze szczepionkami na COVID-19, pojawiły się dużo wcześniej, zanim się medycznemu establishmentowi Wielkiej Farmacji uda zaszczepić wszystkich ludzi. W wyniku tego medyczny establishment i sprzedajne presstytutki wywołują strach, gdyż spieszą się osiągnąć swoje cele wcześniej, zanim groźne skutki szczepień staną się tak oczywiste, że nie da się ich utajnić.

9 sierpnia Pentagon oznajmił, że szczepienia przeciw covidowi są obowiązkowe dla wszystkich żołnierzy w czynnej służbie.

Idiota z Białego Domu powiada, że się z tym w pełni zgadza: „Szczepienia umożliwią naszym ludziom bycie zdrowym, lepiej chronić swoje rodziny i sprawić, aby nasze siły były przygotowane do operacji gdziekolwiek na świecie”. Ze względu na to, że szczepionka okazała się być najbardziej toksyczna dla ludzi młodych, będziemy mieli moc chorych i umierających żołnierzy, nie będących w stanie nigdzie operować.

Bidenowe ogłoszenie i polityka Pentagonu nie mają sensu. Z całego świata nadchodzą informacje, że tzw. „wariant delta” roznosi się między osobami w pełni zaszczepionymi. Organy zdrowia publicznego twierdzą, że w pełni zaszczepieni muszą się chronić przez noszenie masek! Jaki jest więc sens obowiązkowego szczepienia czynników zbrojnych i wszystkich innych, gdy szczepionka nie chroni, ale powoduje śmierć i inne poważne skutki?! Jak to możliwe, że amerykańska superwszechmoc ma prezydenta i ministra obrony, którzy są za głupi na to, aby dodać dwa do dwóch?

Pomimo szczepień, ciągle słychać nawoływania polityków i medyków do ponownego noszenia masek, bez względu na to, czy ktoś jest, czy nie jest zaszczepiony. „NBC News”, tak jak inne presstytutki, sieją strach. Susan Hassig z Tulane University’s School of Public Health mówi: „Myślę, że ważne jest, abyście we wszystkich pomieszczeniach zamkniętych nosili maski, bez względu na to, gdzie mieszkacie”. Demokratyczny gubernator stanu Louisiana oznajmił konieczność maseczkowania w pomieszczeniach zamkniętych, co najmniej od 1 września, dla wszystkich osób powyżej 5 roku życia, wstępujących do miejsc takich jak szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły, bez względu jaki mają status szczepionkowy.

Strach! Strach! Szpitale są prawie pełne zaszczepionych, zainfekowanych nowym wariantem.

Jak zauważyło wielu fachowców, wariant delta nie istnieje. Tak zwane „przełomowe” przypadki spowodowała sama szczepionka.

Więcej strachu! Więcej strachu! „Po tym, jak superzakaźny wariant delta nadszedł z USA, powstają dalsze mutacje”. Oprócz delty mamy także AY.1 lub „delta plus” – Health.com bije na alarm.

Musicie zrozumieć jedno. Wkrótce będą zapowiedziane AY.2, AY.3 i AY.4 i dalsze szczepionki, dalsze obowiązkowe szczepienia. Gdy będzie przybywać martwych i poszkodowanych z powodu szczepionek, będą obwiniać za to kolejne wymyślone „warianty”. Czy uwzględniając ten plan rozumiecie, dlaczego cena szczepionek wystrzeliła górę? Ceny akcji odzwierciedlają oczekiwane zyski za zbędne szczepienia.

Jak się okazuje, agenda covidowa ma jeszcze inne cele, niż zysk. Kolejnym jest zinstytucjonalizowanie tyranii. CDC ma plan ochrony osób „wysokiego ryzyka” przez umieszczenie ich w obozach „zielonej strefy”, gdzie „będą mieć minimalny kontakt z członkami rodzin”.

Kto jest osobą „wysokiego ryzyka”? Głównymi kandydatami, jakby się wydawało, powinni być ludzie starsi ze współistniejącymi chorobami. Tymczasem według definicji propagandy – są to osoby niezaszczepione. Obozów można uniknąć przez zaszczepienie. Nie, to nie jest „spiskowa teoria”. To jest dokument CDC opublikowany na jej własnej stronie internetowej.

Dlaczego tak rozpaczliwie forsuje się szczepienia, gdy mamy oczywiste dowody, co nawet CDC przyznaje, że szczepienia nie chronią przeciwko wariantowi delta i że nadchodzą kolejne „warianty”? Rozpaczliwe usiłowania, aby każdemu wstrzyknąć „szczepionkę”, która nie chroni, ale zabija i powoduje szkody na zdrowiu, oznacza, że planują coś dużo gorszego. Już wiadomo, że „szczepionka” uszkadza ludzką płodność.

Ofiarami COVID-19 jest tylko mała grupa ludzi ze słabym układem immunologicznym i chorobami współistniejącymi, którym odmówiono leczenia znanymi lekami, jak HCQ cze iwermektyna. Te śmierci były potrzebne i pożądane do wywołania strachu, który zmusiłby ludzi do przyjęcia niezatwierdzonych, nigdy przedtem nieużywanych eksperymentalnych technologii, których wszystkich skutków jeszcze nie poznano. Teraz wiemy, że należą do nich śmierć i trwałe uszkodzenie zdrowia, niemniej nadal prowadzi się szczepienia.

Jest oczywiste, że ich celem nie jest zdrowie publiczne. Koronawirus finansowany przez Fauciego w Wuhan przyniósł Ameryce tyranię, a „szczepionka” śmierć i uszkodzenie zdrowia milionom ludzi.

Autorstwo: Paul Craig Roberts
Źródło oryginalne: PaulCraigRoberts.org
Źródło polskie: NEon24.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.