Tylko 0,9% zmarłych na COVID-19 naprawdę zmarło na COVID-19

Opublikowano: 29.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2444

Zgodnie z orzeczeniem liczba zweryfikowanych zgonów na COVID-19 od stycznia 2020 r. do kwietnia 2021 r. wynosi tylko 152, a nie około 17 000, jak twierdzą ministerstwa. Wszyscy „inni” zmarli z innych powodów, chociaż ich test PCR był pozytywny.

„Żyjemy w oszustwie o bezprecedensowych rozmiarach” – napisał AndreDias.net. „Dane pochodzą z Sistema de Informação dos Certificados de Óbito (System Informacji o Aktach Zgonu – SICO), jedynego takiego systemu w Portugalii. Odniesienia do 152 aktów zgonów wydanych „pod nadzorem Ministerstwa Sprawiedliwości” także są fałszywe, ponieważ wszystkie akty zgonu są wydawane pod auspicjami Ministerstwa Sprawiedliwości, jako jedynej instytucji, która je wydaje. W odpowiedzi na pozew, ministerstwo musiało zareagować nakazem sądowym – byli zdesperowani, by nie ujawnić oszustwa. Wszyscy odpowiedzialni za przetwarzanie danych „przypadków” i „zgonów” mogą zostać osądzeni za przestępstwo, jeśli oczywiście istnieje jeszcze jakakolwiek praworządność” – kontynuuje portal internetowy.

„Jeśli w innych krajach te liczby są podobne, a nie ma powodu, by zakładać ż ejest inaczej, to „zaraza” jest oszustwem o bezprecedensowych rozmiarach i zbrodnią przeciwko ludzkości popełnioną na ogromną skalę” – dodaje.

Na podstawie: Andre-Dias.net [1] [2]
Źródło oryginalne: GlobalResearch.ca
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Dgruzin 29.06.2021 11:57

    Trzymamy kciuki by w końcu kogoś ukarano. Może by się worek rozwiązał i w innych krajach.

  2. BANDZIORkaq 29.06.2021 14:33

    No cóż, garstka oświeconego ludu trąbi o tym już grubo ponad rok, teraz im się dopiero lampka zapaliła, że coś tu nie gra? Nikogo nie ukażą, ale będzie pokazówka, żeby ich było na wierzchu. Ludzie już się nie boją, więc ciąg dalszy pandemii byłby zbyt żenujący, jedynym sposobem na zachowanie twarzy jest zmiana frontu.

  3. Piron 29.06.2021 16:58

    “Informacyjna tama jest dziurawa jak szwajcarski ser”, wcześniej czy później pęknie i prawda wyjdzie (wypłynie) na jaw.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.