Tygrysica z Champawat

Opublikowano: 02.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 347

Pod koniec XIX wieku na pograniczu nepalsko-indyjskim swoje łowy rozpoczęła krwawa bestia. W ciągu kilku lat zaatakowała i zabiła co najmniej 436 osób. Ginęli wszyscy bez wyjątku. Śmierć przychodziła niespodziewanie, zostawiając po sobie porozrzucane dookoła ludzkie szczątki. Nawet uzbrojeni po zęby żołnierze nie potrafili zatrzymać tych krwiożerczych łowów. Ludzie byli zmęczeni, przerażeni i bezradni. Nikt nie mógł się czuć bezpieczny. Dziką wściekłość bestii oraz jej niespotykaną wcześniej agresję miejscowi wieśniacy zaczęli przypisywać złym mocom i demonom. Ich ostatnią nadzieją stał się słynny łowca ludojadów.

Autorstwo: Łukasz Włodarski
Lektor: Hubert Pawlak
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.