TY zajmujesz SWOJE miejsce

Opublikowano: 26.06.2022 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1269

W czwartek prezydent USA Joe Biden wygłosił uwagi podczas „Spotkania w sprawie federalnego partnerstwa na rzecz wdrażania morskich elektrowni wiatrowych”. W pewnym momencie wziął do ręki luźną kartkę z notatkami i czytał z jednej strony. Na stronie kartki zwróconej w stronę kamer, znajdowała się lista wskazówek dla prezydenta.

„Wchodzisz do Sali Roosevelta i witasz się z uczestnikami” – czytamy w pierwszym punkcie. „TY zajmujesz SWOJE miejsce”. Po wypunktowaniu, w którym napisano: „Wchodzi prasa”, następny punkt brzmiał: „TY wygłaszasz krótkie komentarze”, a w nawiasie podano: „2 minuty”. Ostatecznie Biden przemawiał przez około osiem minut. Po tym, jak „prasa odchodzi”, Bidenowi powiedziano: „TY zadajesz pytanie Liz Shuler, przewodniczącej AFL-CIO”, z adnotacją, że Shuler „dołączyła wirtualnie”. Ostatnie punkty brzmią: „TY dziękujesz uczestnikom” i „TY odchodzisz”.

To nie pierwszy raz, kiedy notatki Bidena stały się wiralem. W marcu, podczas spotkania informacyjnego na temat konfliktu rosyjsko-ukraińskiego, prezydent trzymał kartkę z napisem „Trudne pytania i odpowiedzi na temat Putina”. W lipcu podczas jednego z wydarzeń prezydentowi wręczono kartkę z napisem: „Sir, ma pan coś na brodzie”.

Biden nie jest pierwszym prezydentem, którego notatki przyciągają uwagę mediów. W 2018 r. prezydent Donald Trump był widziany, jak trzymał odręczne notatki, które zawierały przygotowane odpowiedzi, takie jak „Słyszę cię”, podczas sesji wysłuchania w Białym Domu z rodzinami ofiar z Parkland po masowej strzelaninie w Marjory Stoneman Douglas High School. W trakcie pierwszego procesu o impeachment w 2019 r. Trump miał również odręczne notatki, na których widniał napis: „Nie chcę żadnego quid pro quo”. Hannah Hankins, była urzędniczka Białego Domu odpowiedzialna za komunikację z ówczesnym prezydentem Barackiem Obamą, powiedziała Fox News, że on również używał podobnego typu notatek podczas swojej prezydentury.

Urzędnik Białego Domu powiedział telewizji Fox News, że to podobne instrukcje dla polityków i urzędników podczas wydarzeń publicznych są standardową praktyką.

Autorstwo: Joseph A. Wulfsohn
Źródło zagraniczne: FoxNews.com
Źródło polskie: WolneMedia.net

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. najzwyklejszy 26.06.2022 18:10

    Niech wsadzą sobie w d… notatki. Kto? Putin, Kaczyński, Zełenski, Baiden, Soros, Niedzielski…. itd czyli cała armia rządowo-sejmowa-wielonarodowa lub inaczej pieski ludobójców/faryzeuszy Rotschildów. Sami sobie podpalą i mają napęd, lecą w kosmos który tak uwielbiają :).
    I tak w nawiasie: przecież Baiden ma twarz starego idioty.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.