TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów

Opublikowano: 20.12.2018 | Kategorie: Media, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2737

Widzowie Telewizji Polskiej mogą w ostatnim czasie zapoznać się z nowymi materiałami propagandowymi, mającymi najwyraźniej przygotowywać odbiorców do zaakceptowania masowej imigracji fundowanej nam przez rządzących. Sporty emitowane przez publicznego nadawcę wzywają więc do integrowania się z obcokrajowcami oraz przygotowania się na „nowy model funkcjonowania państwa”.

Materiały reklamowane przygotowane przez Instytut Myśli Schumana promują akcję „Wigilia bez granic”, której celem jest przekonanie Polaków do przyjmowania imigrantów przy stołach wigilijnych. W jednym ze spotów polska rodzina siada więc do wieczerzy razem z obcokrajowcami, dzieląc się z nimi rodzinną atmosferą i świątecznym nastrojem. Jednocześnie osobliwa reklama wspomnianej akcji zachęca do odwiedzenia jej strony internetowej, za pośrednictwem której można zaprosić do wigilijnego stołu któregoś z imigrantów.

Jednocześnie szef wspomnianego Instytutu, prof. Zbigniew Krysiak, w rozmowie z telewizją publiczną twierdzi, iż jednym z głównych celów „Wigilii bez granic” jest przekonanie Polaków do „nowego modelu funkcjonowania państwa”. W samym spocie można zresztą usłyszeć, że do Polski sprowadza się coraz więcej obcokrajowców i studentów z zagranicy, dlatego warto zaprosić ich do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia.

Sama akcja trwa już od dwóch lat, lecz teraz jest intensywnie promowana nie tylko przez TVP, ale między innymi także przez media religijne choćby w postaci Katolickiej Agencji Informacyjnej. Wspomniany Krysiak jest z kolei nie tylko prezesem Instytutu Myśli Schumana – przedstawiany jest również jako ekspert Kancelarii Prezydenta oraz Ministerstwa Finansów.

Na podstawie: Tvp.info, Ekai.pl, Sgh.waw.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. jakiskretyn 20.12.2018 15:27

  Coraz bardziej komiczne staje się zakłamywanie rzeczywistości.
  “… przygotować odbiorców do masowej migracji fundowanej nam przez rządzących”
  a później
  “do Polski sprowadza się coraz więcej obcokrajowców i studentów z zagranicy”

  Owszem. Sprowadzają się obcokrajowcy i studenci z zagranicy.
  Z tym że nie jest to masowa migracja z Afryki, a jawna imigracja zarobkowa ze wschodu.
  Nie mam nic przeciwko, jeśli tylko przyjezdni chcą się integrować.
  Sam prowadzę zajęcia dla studentów z zagranicy. Wszyscy mówią po polsku, a w dodatku są miłymi i sumiennymi ludźmi. Gdybym tylko miał taką możliwość chętnie zaprosiłbym kogoś z tego grona na święta, ale mogłoby to w moim przypadku (relacja wykładowca-student) wyglądać co najmniej dziwnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.