TVP Info powinna zmieć nazwę na TVP Fake Info

Opublikowano: 15.09.2020 | Kategorie: Media, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1285

„Przed rozpoczęciem czytania tego artykułu zapoznaj się z jego tytułem dołączonym do publikacji, bądź skonsultuj się ze zdrowym rozsądkiem, gdyż każdy artykuł obalający propagandę mediów głównego nurtu zagraża propagowanemu kłamstwu i manipulacji” – dr Fake.

Jest niedziela, dla znacznej części Polaków to moment wypoczynku, złapania oddechu na kolejny tydzień. Wielu z Was lubi w takim momencie sięgnąć po herbatę z cytryną lub coś mocniejszego i zasiąść przed telewizorem. Jednakże w dzisiejszych czasach jest to krok zaiste heroiczny, i ja właśnie się o tym kolejny raz przekonałem. Zgadnijcie, co pierwsze dotarło do moich uszu, gdy włączył się telewizor i TVP Info? Tak, zgadliście, paranoja koronawirusa nie odpuszcza.

No, więc zaobserwowałem pewien ciekawy trik socjotechniczny, nim wyłączyłem telewizor i sięgnąłem po książkę. Trik ten polegał na tym, że przez kilka minut bombardowano widza informacjami o drugiej fali koronawirusa, po czym na dosłownie 10 do 15 sekund wciśnięto materiał o wczorajszych protestach w Warszawie przeciwko PLANdemii. W czasie tych kilkunastu sekund pokazano skrót kamery na kilka osób.

Osoby te trzymały transparent z napisem: „PLANdemia to globalny spisek przeciwko wolności człowieka”. Następnie pokazano osobę, która wyśpiewała tego typu słowa: „Wszyscy śpiewajcie razem z nami wyp*** z maseczkami”. I na tym koniec, powrót do dalszej dawki strachu i leku dla, nie boje się użyć tego słowa, ogłupiałych widzów TVP Info. Używam tego słowa, ponieważ gdybym sam oglądał tę telewizję dłużej to dostałbym załamania nerwowego, (trzeba być bardzo wytrzymałym, aby ich oglądać częściej).

Możecie to zobaczyć na własne oczy na tym wideo z „Wiadomościami TVP”. Od czasu 1:15 do 3:00 groza pandemii, od 3:01 do 3:20 relacja z dużego protestu antyepidemicznego, a potem od 3:21 do 3:55 znów groza pandemii. To nie przypadek, że relacja była w środku, bo ludzki umysł zapamiętuje najlepiej to co słyszy na początku i na końcu, a słabo część środkową.

https://youtu.be/yk5x7XoJ4Sg?t=75

Dla kontrastu i „odtrutki” po propagandzie „Wiadomości TVP” zobaczcie, jak protest pokazał rosyjski „Sputnik Polska”.

No, więc spójrzcie raz jeszcze na te dwa zdania klucze: „PLANdemia to globalny spisek przeciwko wolności człowieka”. Oraz zdanie drugie: „Wszyscy śpiewajcie razem z nami wyp*** z maseczkami”. Co za teoretycy spisku, bezmyślni idioci? Prawda? Wierzą w globalny spisek? A może kosmitów, lądowanie w Roswell i zabójstwo JFK? Hahaha… Biedne świry, aż dziwne, że nie ubrali na głowy srebrnych kapeluszy, chroniących ich puste mózgi przez ingerencją z zewnątrz. Najlepiej ingerencją najtajniejszych z tajnych służb. Biedni, ograniczeni spiskowcy, oj… pomódlmy się za nich.

Niestety tego typu narracja pojawiła się u wielu widzów TVP Info, i nie mam im tego za złe, ponieważ takie było zamierzenie twórcy tak skonstruowanego przekazu informacyjnego. Szanowni Państwo, kłamstwo pandemii, której nie ma jest faktem, potwierdzają to światowe autorytety oraz logika. Maseczki również są nic nie warte, sam Łukasz Szumowski to przyznał na początku, po czym zmienił zdanie, gdyż najprawdopodobniej został kupiony i nakazał noszenie maseczek wszystkim, oprócz niego samego.

Co jeszcze jest ciekawe? Otóż około 90% z „przypadkowo” przepytywanych przechodniów przez „dziennikarzy” TVP Info w sprawie pandemii to osoby starsze, których wiek sięga 60 do 70 lat. No tak, młodych Polaków nie przepytują, ponieważ mogliby powiedzieć coś niepopularnego w TVP Info, mogliby powiedzieć, że koronawirus to koronaściema a pandemia to w zasadzie PLANdemia i psychoza, która zniszczy psychikę Polaków na długie lata a u wielu na resztę życia.

To jest jawne pranie mózgów. Z osób, które głoszą prawdę robi się szaleńców, TVP Info podeptało prawdę, TVP Info podeptało wartości dziennikarskie. Wielu z tak zwanych niezależnych dziennikarzy, którzy rozpoczęli pracę w TVP Info przestało być dziennikarzami i stało się kukłami, które przekazują informacje w obrębie granic z góry narzuconych. Jeżeli, ktoś się wyłamie, wówczas będzie mógł pocałować klamkę z drugiej strony wejścia do siedziby telewizji.

W TVP Info nie ma dziennikarzy, są propagandyści i stali się tacy, dlatego, że doszło do ich przeprogramowania lub też świadomie za pieniądze sprzedali swoje ideały i przekształcili się w bezmyślne i gadatliwe laleczki. Osobiście oglądam sporadycznie TVP Info z dwóch powodów, po pierwsze, dlatego aby obejrzeć „dziennikarzy” TVPinfo jako cyrkowców składających się na wszelkie możliwe sposoby w tym cyrku z ulicy Woronicza. I po drugie, dlatego, ponieważ robię to dla Was, robię to, aby znać linię informacyjną czy bardziej manipulacyjną TVP Info.

Jednak osobiście współczuje każdemu, kto ogląda i wierzy tej telewizji. Samo obejrzenie TVPinfo po przez pryzmat kabaretu, tragikomedii czy cyrku może być ciekawe, jednak dawanie wiary TVP Info to już przekroczenie niebezpiecznej granicy, której przekraczać nie wolno. Ta „publiczna” telewizja to centrum informacji z pod sztandaru „fałszywej flagi”. Dla dobra widzów, TVP Info powinno zmienić nazwę na TVP Fake Info.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. poray 15.09.2020 16:04

  Zastanawiałem się gdzie wrzucić tę informację, ponieważ ciekawa a jest z pierwszej reki (od lekarza).
  W Krakowie wyniku kolizji z autobusem zginął 29 letni rowerzysta. W szpitalu do którego go przewieziono zgon zakwalifikowano jako COVID19 (wiadomo dotacja 700 dla szpitala).
  Sprawa ma jednak nieoczekiwany ciąg dalszy, ponieważ rodzice zabitego rowerzysty, to znani krakowscy prawnicy. Wnieśli oni pozew przeciw szpitalowi.
  Ciekawe, zapewne Dyrekcja się będzie starała wyłgać. W massmediach też pewnie o tym nie powiedzą. ale jasno pokazuje to jak działa mechanizm zgonów na COVID19.

 2. emigrant001 18.09.2020 22:24

  Przypomnę definicję pandemii; niska śmiertelność zakażonych osób, wysoka zaraźliwość, choroba nie niszczy swoich nosicieli, niegroźne objawy sprzyjają zlekceważeniu choroby. Jeśli średnia wieku ofiar wirusa covid 19 pokrywa się ze średnią długością życia, to kto obawia się pandemii?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.