Tusk tłumaczy się ze zdjęcia z Putinem

Opublikowano: 14.04.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 17

Pytania o słynne zdjęcie z Władimirem Putinem w Smoleńsku ciągle wywołują nerwowe reakcje Donalda Tuska. Skąd ten niepokój u szefa Platformy Obywatelskiej skoro – jak zapewnia – nie ma nic do ukrycia?

Donald Tusk był gościem w audycji Radia Zet “7 dzień tygodnia”. Przez kilkadziesiąt minut premier obrażał – przy braku reakcji Moniki Olejnik – polityków opozycji i ludzi nie przyjmujących rządowej wersji katastrofy smoleńskiej. Pojawiły się również pytania o słynne zdjęcie Tuska z Władimirem Putinem. Być może premier zdążył już “zapomnieć” o fotografii, którą jako pierwszy opublikował tygodnik ” wSieci” i pokazującego uśmiechniętego premiera na miejscu katastrofy, ale zostało mu przypomniane przez plakat dołączony do najnowszego numeru “Gazety Polskiej”. I stąd zapewne brak spokoju w wypowiedziach premiera.

Gdy Monika Olejnik zapytała o zdjęcie Donald Tusk poużalał się nad sobą. “Ze mną w Smoleńsku była wtedy duża grupa ludzi. Było też tych dwóch fotografów, byli oficjele rosyjscy, byli borowcy, w sumie 200 osób. Pojawiła się też delegacja z Jarosławem Kaczyńskim. Wszyscy nas widzieli, widzieli co się dzieje. I insynuowanie, że ktoś miał uśmiech na twarzy, radość, satysfakcję z tego co się stało, jest tak obrzydliwe, że trudno mi to komentować” – stwierdził Donald Tusk. Nie zaprzeczył jednak, że zdjęcie jest autentyczne.

“Najgorsze jest, że są ludzie, którzy komentują tę insynuację. W sumie nawet, jeśli tacy ludzie jak Kaczyński czy Macierewicz uznają mnie za człowieka, który jakąś odpowiedzialność ponosi za to co się stało w Smoleńsku, to chyba nie wierzą w to, że ja przybijam “żółwiki” z Putinem i demonstruję swoją radość w obecności kamer i aparatów fotograficznych. Jeśli uważają mnie za zbrodniarza, z całą pewnością nie uważają mnie za idiotę” – dramatycznie zakończył Donald Tusk.

I jeszcze ciekawostka. W jaki sposób rozmowę Olejnik z Tuskiem zatytułował portal Onet.pl? “Donald Tusk o rzekomym zdjęciu z Putinem: strasznie przykro to komentować”. Rzekomym?! To tego zdjęcia nie ma?!

Autor: gb
Na podstawie: Radio Zet
Źródło: Niezależna.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

To zdjęcie rzeczywiście nie świadczy o żółwikach, ale przywodzi na myśl kierownicę albo o drążki a musi chodzić wtedy o dwa drążki. Figlarna mina Putina w zestawieniu z dwoma drążkami… Może chodzi o wyścigi tylko ta niepokojąca mina trzeciego pana…

skyhigh
Użytkownik
skyhigh

głupcy i kłamcy powinni byc wysłani na Marsa przez mądrych i prawdomównych.

obecny
Użytkownik
obecny

Wyciąga ręce żeby go zakuć w kajdany.

lokso
Użytkownik
lokso

Czy ktoś Tuskowi jeszcze wieży? Ten człowiek łatwiej kłamie jak oddycha.