Turcja wozi na granicę przestępców. To jej broń

Opublikowano: 15.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 325

Dr Wojciech Szewko (politolog, ekspert ds. bezpieczeństwa) mówi o sytuacji związanej z napływem uchodźców na granicę grecko-turecką. Władze greckie zaczynają stosować wobec osób nielegalnie wkraczających na terytorium tego kraju karę więzienia. Zdaniem eksperta Turcja, kierując uchodźców do Grecji, robi z nich „zielonych ludzików” na wzór działań Federacji Rosyjskiej na obszarze Ukrainy. Poruszony zostaje również temat konfliktu w Syrii. Przeciwko Turcji zaangażowały się m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie. Jak zwraca uwagę dr Szewko, prezydent Erdogan jest silnie uzależniony od Władimira Putina, czego świadectwem była sytuacja sprzed kilku dni, kiedy to był zmuszony oczekiwać na rosyjskiego przywódcę w przedpokojach Kremla przez ponad godzinę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o