Trzeciej wojny światowej nie będzie

Opublikowano: 05.02.2014 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 656

Egipska i cała arabska prasa bardzo ostro reaguje na tematykę wojenną. Jest to zrozumiałe, gdyż przez ostatnie trzy lata niestabilny region nawiedziły dwie wojny: w Libii i Syrii. W ogóle Bliski Wschód wielokrotnie znajdował się na krawędzi dużych i małych wojen. Miejscowi politolodzy aktywnie używają pojęcia „III wojna” zarówno w przenośni („w rzeczywistości III wojna światowa już trwa”), jak i dosłownie, sporządzając prognozy na najbliższą przyszłość.

Kairska wróżbitka Jody Ayyad w wywiadzie dla „Głosu Rosji” uspokaja ludzi na Bliskim Wschodzie i w innych regionach: “Trzeciej wojny światowej nie będzie. Wielu wróżbitów, astrologów, a nawet niektórzy przedstawiciele duchowieństwa twierdzą, że nadchodzi wojna. To nieprawda. Uważnie obserwuję wszystkie zmiany na mapie astronomicznej Ziemi. W ogólnym zarysie Ziemi nie grozi wojna, związana z masowym użyciem przemocy. Świat czekają inne bitwy. Niewątpliwie, będą trwały wojny informacyjne i gospodarcze. Będzie kontynuowana bitwa o umysły i serca ludzi. To wszystko będzie. Natomiast wydarzeń, podobnych do I czy II wojny światowej, gdy w połowie świata walczyły armie na lądzie, wodzie i w powietrzu – tego nie będzie.”

Zbliżają się wybory prezydenckie w Egipcie. Większości Egipcjan chciałaby widzieć na stanowisku prezydenta obecnego ministra obrony Abd al-Fattaha as-Sisiego. Co jasnowidzka mówi o wyniku przyszłych wyborów?

“As-Sisi nie zostanie następnym prezydentem Egiptu. Na czele państwa stanie inna osoba, mogę podać jej nazwisko. Obecnie człowiek ten przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – jest to były premier Egiptu Ahmed Mohammed Szafik Zaki. Wskazują na niego wszystkie moje astrologiczne obliczenia oraz księga przepowiedni, z którą weryfikuję moje prognozy. Na Ahmeda Szafika wiele wskazywało od samego początku, ale nadal miałam wątpliwości. Na przykład, w księdze napisano, że będzie to „człowiek dobroci”. Dowodem na to jest nazwisko („Szafik” po arabsku oznacza „współczujący” – PS. red.). W jego imieniu miały być trzy litery „m” – to też się zgadza (w arabskiej pisowni – PS. red). Brakowało mi jednak informacji o rodzicach. Pomogli mi znajomi, którzy je znaleźli – wówczas wszystko zaczęło się układać w jedną całość”. Zdaję sobie sprawę, że mówię zaskakujące rzeczy, ponieważ przez półtora roku wielu już zapomniało o tym człowieku. Głęboko szanuję generała as-Sisiego, który wiele zrobił dla naszego kraju. Szanuję też uczucia dziesiątków milionów ludzi, którzy chcą widzieć na stanowisku prezydenta tylko as-Sisiego. Wiem, że swoją przepowiednią mogę oburzyć wielu ludzi w naszym państwie. Nie mogę jednak na to wpłynąć: widzę na stanowisku prezydenta inną osobę – Ahmeda Szafika.”

Joy Ayyad nie po raz pierwszy zaskakuje Egipt i inne kraje swoimi przepowiedniami. Tym nie mniej wiele z nich się sprawdziło, co zaskakuje ludzi jeszcze bardziej. Zobaczymy, co się wydarzy tym razem.

Autor: Amru Omran
Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. MichalR 05.02.2014 18:50

  Czy przypadkiem w Biblii nie jest napisane, że ustami wróżek i innych przepowiadający przyszłość mówi sam Szatan który jako bóg tego porządku rzeczy ma siłę wpływania na ludzi i realizowania snutych przez siebie przepowiedni?

  Cytowanie wróżki i w oparciu o jej przepowiednie tworzenie artykułu jest jak parafrazowanie przezemnie – ateistę – Pisma Świętego…

 2. agama 05.02.2014 20:48

  Szatan był dobry, a jawhe zły, ale kościół to przeinaczył. Tak samo z przepowiedniami dla trzymania ludzi w ciemnocie.

 3. taka tam 05.02.2014 21:59

  wiadomość o oddaleniu się widma III wojny światowej jest bardzo pozytywna
  a źródło pochodzenia tej wiadomości jest bez znaczenia…

  czy to dzieło szatana , że świat uniknie wojny? czy może jego klęska?

  łatwo nam wyśmiać kogoś, kto ma “dar przewidywania przyszłości” bo nie rozumiemy mechanizmu pozyskiwania przez nich takich informacji, a skoro nie rozumiemy to znaczy,że nie istnieją, prawda?

  im dłużej żyję tym bardziej dostrzegam swoje ograniczenia i uczę się pokory

  “wiara czyni cuda”
  http://www.youtube.com/watch?v=n089dO-lncw

 4. MilleniumWinter 05.02.2014 23:59

  Jak może nie być wojny która toczy się już co najmniej kilka lat?
  Jest to wojna nowego rodzaju. Wojna Panów przeciw reszcie ludzkości, ale jest to wojna o panowanie nad Światem i jest toczona na całym świecie. Tak więc jest to wojna światowa a z numeracji wynika że trzecia.

 5. Dr. Delban 06.02.2014 10:37

  @MilleniumWinter przeczytaj jeszcze ra.

 6. MilleniumWinter 06.02.2014 10:53

  Sorki ale mam nawyki z onetu i oceniam tekst po tytule żeby zaoszczędzić czasu.
  Jeśli tytuł jest według mnie bzdurą to nie czytam tego co pod spodem.
  Może robię źle ale mam za mało czasu na wszystko 🙁

 7. agama 06.02.2014 11:14

  co wy wiecie o wojnie?

 8. qrde blade 09.02.2014 22:15

  Biorąc pod uwagę stopień rozbudzenia świadomości ludzkiej nawet w zapuszczonej mentalnie katolickiej POlsze, możemy przyjąć, że kolejna światowa wojna nam chwilowo nie grozi i nie uda się kolejny raz siłom ciemności zantagonizować nas przeciwko sobie. Nie oznacza to jednak od razu absolutnego pokoju na Ziemi i nie oznacza, że te nie będą znowu próbować. Powinniśmy przede wszystkim obawiać się zawsze tych samych, typowych wojennych gierek, inicjowanych obecnie w wielu miejscach na kuli ziemskiej w tym najbliżej nas na Ukrainie, gdzie właśnie rozgrywana jest taka typowa, nomen omen niebezpieczna, zupełnie bezsensowna ustawka. Na razie jednak jak się wydaję, do końca uznawanej nawet przez bogów olimpiady, chwilowy rozejm będzie przestrzegany. Później przed oczami powinniśmy mieć wyłącznie wiadome starania, jak właśnie napuszczając jednych na drugich lub prowokując podstępnie kolejne zbrojne konflikty uratować od krachu wiadomą walutę…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.