Trzeci Świat skutecznie leczy Covid-19 iwermektyną

Opublikowano: 19.01.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2041

Indie leczą COVID-19 zestawem leków, który kosztuje tylko 2,65 USD na osobę i pomógł w „gwałtownym spadku” liczby przypadków i śmiertelności z powodu koronawirusa w tym kraju.

W zeszłym miesiącu kilku ekspertów medycznych zeznawało przed Komisją Bezpieczeństwa Wewnętrznego Senatu USA opowiadając się za zezwoleniem na użycie iwermektyny (Istosowanej w leczeniu świerzbu, wszawicy, trądziku i malarii) do wczesnego leczenia nowego koronawirusa. Dr Pierre Kory, członek założyciel Front Line Covid-19 Critical Care Alliance (FLCCC), wyjaśnił, że iwermektyna, środek przeciwpasożytniczy „w zasadzie usuwa przenoszenie się tego wirusa” z „cudowną skutecznością”.

Iwermektyna była przedmiotem badań odkąd stwierdzono w czerwcu ubiegłego roku, że zmniejsza COVID-19 w laboratorium. „Leczę COVID prawie każdego dnia od samego początku pandemii” – powiedział Kory. „Kiedy mówię „cud”, nie używam tego terminu lekko – to naukowe zalecenie oparte na ogromnych ilościach danych, które pojawiły się w ciągu ostatnich trzech miesięcy”.

FLCCC opracowało schemat leczenia obejmujący iwermektynę, który, jak twierdzi grupa, doprowadził do 83% niższych niż średnia śmiertelności z powodu COVID-19 w szpitalach, które go stosowały. Jednak Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) odmówiła udzielenia w trybie pilnym pozwolenia na stosowanie iwermektyny w leczeniu koronawirusa, twierdząc, że „potrzebne jest więcej badań”. Natomiast na drugim końcu świata Indie przyjęły protokół leczenia określony przez dr Kory i jego współpracowników i obecnie produkują produkt pod marką „Ziverdo Kit”, a jego koszt wynosi tylko około 2,65 USD na osobę.

Chociaż amerykańskie National Institutes of Health (NIH) nie zalecają leczenia osób cierpiących na SARS-COV-2, „chyba że pacjent jest hospitalizowany i wymaga tlenu”, w Indiach rozpoczęto wcześnie leczenie pacjentów z koronawirusem, w tym stosowanie hydroksychlorochiny (HCQ). Po czerwcowym odkryciu skuteczności iwermektyny w leczeniu wirusa, największy stan w ich kraju, Uttar Pradesh (UP) (230 milionów mieszkańców), ogłosił w sierpniu, że zastępuje HCQ na iwermektynę dla zapobieganie i leczenie COVID-19. „Uttar Pradesh – który dystrybuował bezpłatną iwermektynę – miał w grudniu drugi najniższy wskaźnik śmiertelności w Indiach, wynoszący 0,26 na 100 000 mieszkańców. Tylko stan Bihar, ze 128 milionami mieszkańców, miał niższy, a tam również zaleca iwermektynę” – donosi Mary Beth Pfeiffer z TSN.

Dla dalszego porównania, wykorzystując wczesne leczenie HCQ i iwermektyny, gęsto zaludnione Indie, które mają czterokrotnie większą populację niż USA, mają mniej niż połowę zgonów związanych z koronawirusem. Dr Anil K. Chaurasia, lekarz z UP, stwierdził, że od połowy września „wyraźny spadek liczby przypadków COVID i zgonów w Indiach był zauważalny… [a]„ gwałtowny spadek liczby przypadków i ofiar śmiertelnych nadal trwa”.

Te same wyniki uzyskiwane są w sąsiednim Bangladeszu, jednym z najgęściej zaludnionych krajów na świecie, gdzie lekarze również wykorzystują iwermektynę w terapii domowej, i mają jeszcze niższą śmiertelność z powodu covid-19. Kory przytoczył podobne wyniki z Peru, Argentyny, Brazylii i kilku innych krajów Ameryki Południowej, wykazujące skuteczność iwermektyny.

HCQ i iwermektyna są znane od wielu dziesięcioleci i wiadomo, że są całkiem bezpieczne.

Na podstawie: Life Site News
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 17, średnia ocena: 4,47 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gajowy
Użytkownik
gajowy

Wygląda to coraz bardziej na ostateczną kompromitację i Game Over dla Big Pharmy.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Lekarze: iwermektyna – cudowny środek – leczy chorych, radykalnie zmniejsza śmiertelność.
Agencje na usługach koncernów: potrzebne jest więcej badań (bardzo wiele skutecznych leków na najcięższe śmiertelne choroby współczesnego świata poszły pod tym hasłem do szuflady!)

kagryns
Użytkownik

„potrzebne jest więcej badań” – no cóż innego mogliby powiedzieć :P
Dziwnym trafem jednak nie potrzeba więcej badań na produktem zwanym przez nich “szczepionka na koronawirusa”. Powstała w wyjątkowo krótkim czasie. A co do jej skuteczność i bezpieczeństwa wypowiadają się w samych superlatywach, a rządy wychodzą z siebie, aby zachęcić (często przymusić) poddanych do przyjęcia preparatu.

Jaccyb74
Użytkownik
Jaccyb74

Rządy na razie jeszcze nie przymuszają , lecz do tego może dojdzie w późniejszej fazie. Aktualnie to naiwni “pożeracze” telewizyjnej jedynej i niepodważalnej prawdy -PROPAGANDY -sami sie ustawią do wyszczepienia niczym bydło. Baa co niektórzy to już nawet na Pejsbooku chwalą się selfie z certyfikatem w ręku. Totalne zidiocenie to mało powiedziane – ciekawy jestem czy Ci ludzie po zaszczepieniu są jeszcze ludźmi czy też ich kod DNA zmieni się na tyle że będą jakąś odmienną formą życia – hybryda Człowiek-Wrus, Człowiek w koronie, albo może człekokształtny Wirus …