Trzech nastolatków w Australii uciekło z obozu kwarantanny

Opublikowano: 02.12.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2034

Komisarz policji stanu NT w Australii, Jamie Chalker, powiedział, że funkcjonariusze znaleźli nastolatków na skraju Palmerston. Aresztowali ich po pościgu na piechotę. Obława miała miejsce w obrębie Terytorium Północnego w Australii.

Trzech nastolatków uciekło z obozu kwarantanny. Potraktowano ich jak przestępców i zarządzono pościg. Policja z Terytorium Północnego twierdzi, że nie wierzy, że trzech nastolatków, którzy uciekli z obiektu kwarantanny Howard Springs COVID-19 w Darwin, zetknęli się z pozostałymi członkami lokalnej społeczności.

Na konferencji prasowej dotyczącej COVID, główny minister NT Michael Gunner potwierdził wczoraj, że osoby w wieku 15, 16 i 17 lat uzyskały negatywny wynik testu na obecność wirusa. Powiedział, że wszyscy trzej pochodzili z Binjari w pobliżu Katherine. Młodzi zostali wysłani na kwarantannę jako bliscy osób, które otrzymały pozytywne wyniki testów.

Komisarz policji Jamie Chalker powiedział, że młodzi nadal są przesłuchiwani, ale zaświadczyli, że nie mieli żadnego kontaktu z członkami społeczeństwa. „Zagrożenie dla zdrowia społeczności było bardzo niskie, co jest pocieszające” – powiedział Gunner. „Ale nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla działań tej trójki dzisiejszego ranka” – dodał.

Dziś rano policja poinformowała, że trwają przeszukania po tym, jak trzy osoby podobno wspięły się przez ogrodzenie w ośrodku kwarantanny i uciekły około 4:30 rano. W obiekcie znajdują się osoby dotknięte epidemią COVID-19 w regionie Katherine, a także podróżni powracający do kraju.

Przymusowy pobyt w obozie koncentracyjnym zwanym „kwarantannowym” kosztuje aresztowanych 2500 dolarów kanadyjskich dla osób indywidualnych lub 5000 dolarów australijskich dla całej rodziny. Można dostać rabat 50%.

Na podstawie: ABC.net.au
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. hashi 02.12.2021 19:43

  Mój dziadek uciekł z obozu z kolegami i dołączył do partyzantki, potem został bohaterem.
  Dzisiaj za to samo zostałby skazany przez demokratyczne władze na śmierć, a jego majątek zostałby przejęty. Obecna III wojna elit jest znacznie gorsza niż I i II bo nie masz żadnych aliantów sojuszników, którzy ci pomogą w walce ze złem. Obecnie władze każdego kraju służą szatanowi i Hitlerkom z rządu światowego. Zło stało się pożądanym standardem, przeciw któremu nikt niema prawa się przeciwstawić bo zostanie zgładzony, potępiony oraz evaporowany z systemu. Nadeszły czasy gdzie mówienie prawdy stało się najwyższym aktem odwagi. Kontrola, inwigilacja, cenzura. Policja myśli, myślozbrodnia, dwójmyślenie, nowomowa.

 2. woma123 03.12.2021 00:08

  Prawdę powiadasz. Niestety !

  DuDuS

 3. adambiernacki 03.12.2021 11:41

  Dlatego należy moi drodzy podjąć walkę zbrojną już teraz bo i tak nas nie minie. Nie da się tego przesiedzieć pod miotełką a potem wyjść w piękny świat. Trzeba szukać wroga i eliminować fizycznie całymi familiami. Trzeba czynić niepokój i zmuszać reżim do zdejmowania maski wtedy może uruchomią się ci, którym się wydaje, ze to ich nie dotyczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.