Trzaskowski wykluczył 2600 dzieci ze żłobków

Opublikowano: 22.06.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 389

Pod koniec listopada zeszłego roku prezydent Warszawy i obecny kandydat na prezydenta Polski, Rafał Trzaskowski, obwieścił, że dla nieszczepionych dzieci nie będzie miejsca w warszawskich żłobkach. Szóstka rodziców nie pozostała bierna. Zaskarżyli uchwałę radnych do sądu administracyjnego. Reprezentuje ich adwokat Arkadiusz Tetela, a do postępowania dołączyło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP”.

25 czerwca 2020 r. o godz. 9:00 w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie przy ul. Jasnej 2/4 odbędzie się kolejne posiedzenie w sprawie rozpatrzenia skargi rodziców.

Tak Rafał Trzaskowski chwalił się dyskryminacją nieszczepiących: „Od stycznia z bezpłatnych miejsc w warszawskich żłobkach gwarantowanych przez miasto będą mogły korzystać tylko zaszczepione dzieci. To konieczny krok w trosce o zdrowie najmłodszych warszawiaków. Dziękuję radnym @warszawa za poparcie mojego wniosku!”

Komentarz Iwony Stępnikowskiej – jednej z mam skarżących uchwałę, Justyny Sochy – prezes Stowarzyszenia STOP NOP oraz radnej Marty Pamięta, sprzed siedmiu miesięcy, na materiale wideo niżej.

Źródło: StopNop.com.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Wygląda na to, że Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP, jest zwolennikiem przymusowych szczepień i podobnie jak politycy partii rządzącej PiS-u służy tzw. Wielkiej Farmacji.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 22, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
LichoNiespi
Użytkownik
LichoNiespi

Uwazam to jest b. dobry artykul OSTRZEZENIE dla wszystkich rozumnych ludzi. W Polsce idzie glosowanie, czyli juz wiecie jak zachowalby sie Trzaskowski bedonc prezydentem……na sile zastrzepilby wszystkich Polakow w imie pamieci i dzialania jego matki z okresu stalinowskiego.

realista
Użytkownik

nie martw się, nikt ciebie nie ZASTRZEPI… .. .
XD

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Dobrze że nie ma szczepionek na wiedzę bo można po wypowiedziach i uczynkach dowiedzieć się czy ktoś jest mądry czy nie . Mądry człowiek powinien wiedzieć że dziecko szczepione jest nosicielem choroby lecz nie zachoruje tak więc nieszczepione dzieci są zagrożone przez zaszczepione i to one nie powinny chodzić do przedszkoli . Czy jeśli dzieci osiągną wiek szkolny to nie będą mogły chodzić do szkoły ? Jeśli będą miały taki obowiązek to decyzja nierządu wsi Warszawa jest jawną dyskryminacją dzieci którą na dodatek prowadzą urzędnicy państwowi , wobec tego powinno się pozwać państwo o rasizm i mobbing wobec dzieci .