Trump wzorem Obamy będzie celebrował żydowskie święto

Opublikowano: 17.04.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 357

Amerykański prezydent Donald Trump już dzisiaj wyda wieczerzę sederową, która jest pierwszym elementem celebracji żydowskiego święta Pesach. Tym samym Trump będzie kontynuował tradycję zapoczątkowaną przez swojego poprzednika Baracka Obamę przed ośmioma laty.

Seder jest w judaizmie pierwszym wieczorem święta Pesach, które jest najważniejszym żydowskim świętem celebrowanym na pamiątkę wyzwolenia Izraelitów z niewoli egipskiej. Z tej okazji już jutro Trump wyda wieczerzę sederową, w której uczestniczyć będą na pewno jego zięć i ortodoksyjny wyznawca judaizmu Jared Kushner i jego żona Ivanka Trump, a także najprawdopodobniej przedstawiciele lokalnych organizacji żydowskich.

Tym samym Trump będzie kontynuował tradycję zapoczątkowaną przez swojego poprzednika. Barack Obama od 2009 roku wyprawiał w Białym Domu wieczerzę sederową, natomiast pierwszy raz uczestniczył w niej rok wcześniej w trakcie swojej kampanii wyborczej. Media podkreślają przy tym, że Trump jest pierwszym amerykańskim prezydentem, którego najbliżsi członkowie rodziny są Żydami.

Na podstawie: breitbart.com, timesofisrael.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. emigrant001 17.04.2017 10:42

  Usa jest na krótszej smyczy pej_satych niż myślałem. Żydzi mają wpływ na największą armię świata. To źle wróży wszystkim.

 2. YR1 17.04.2017 11:49

  Jak ja kocham żydów. Dziadek opowiadał, że przed wojną żyd uczestniczył w każdym interesie. Jeśli sąsiad sąsiadowi pożyczał worek pszenicy, to żyd musiał w tym maczać palce.
  Dla tego nie pije kawy Jacobs, nie kupuje artykułów pochodzenia złodziejskiego, nie pracuje z nimi, po prostu nie chce mieć z nimi nic do czynienia. Przynajmniej jesli mam na to wpływ.

 3. GojjAnonim 17.04.2017 20:40

  YR1 tak trzymać! 🙂 Takie komentarze sprawiają że jeszcze nie trace nadzieji na to że istnieją mądrzy ludzie w tym narodzie.
  Go…. ekkhm….ludzie nie rozumieją że ICH* siła to nasza ignorancja (m.in. nieświadoma współpraca).
  Etymologia słowa pasor*zyd – przypadkowa hmmmm nie sądzę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.