Trump i jego rodzina byli pod stałym podsłuchem

Opublikowano: 21.03.2017 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 566

Infowars.com pozyskało od informatorów z organów ścigania wiarygodne wiadomości dotyczące zbierania informacji nt. amerykańskich obywateli w ramach dozoru elektronicznego w latach 2004 do 2010 organizowanego przez Agencję Bezpieczeństwa Narodowego (NSA). Baza danych ukazuje, że zarówno Donald J. Trump jak i Alex Jones byli w tych latach pod stałą, nielegalną, nieautoryzowaną rządową inwigilacją.

Michael Zullo, wcześniej dowódca i główny śledczy Cold Case Posse (CCP) (specjalna grupa dochodzeniowa utworzona w 2006 roku w biurze Josepha M. Arpaio, dawniej szeryfa okręgu Maricopa z Certified Law Enforcement Agency Arizona State County, z siedzibą w Phoenix, Arizona) przekazał sekcje bazy danych Infowars.com.

Elektroniczna baza danych dozoru amerykańskich obywateli przekazana przez Zullo została pierwotnie przekazana w 2013 roku przez informatora i była stworzona przez NSA jako część nielegalnego i niekonstytucyjnego, elektronicznego nadzoru w ramach Projektu Dragnet, o którym to programie po raz pierwszy poinformowano w 2005 roku, i szerzej udokumentowano opierając się na informacjach przekazanych przez Edwarda Snowdena w 2013 roku.

Szeryf Arpaio i główny śledczy Zullo zidentyfikowali dziesiątki adresów, w tym zarówno w Trump Tower w Nowym Jorku, jak i Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie, pod którymi Donald Trump był najwyraźniej pod stałym dozorem elektronicznym NSA od 2004 roku. Tym samym Donald Trump był na podsłuchu od 2004 roku podczas prezydentury George’a W. Busha i po roku 2009 podczas prezydentury Obamy.

Elektroniczny podsłuch Donalda Trumpa został wymieniony w bazie danych dla następujących firm, lokalizacji i dat:

– Trump International
, 1 Central Park, NYC, NY
2008,

– Trump World Tower
, 845 United Nations Plaza, NYC, NY
No Date,

– Trump Tower SAL
, 108 Central Park, NYC, NY
2007,

– Trump Palace Co, 
200 E. 69th Street A, NYC, NY
2008,

– Trump Entertainment, 
725 Fifth Ave. FL, NYC, NY
2007,

– Trump Organization
, 725 Fifth Ave. BSM, NYC, NY
2009,

– Trump Palace
, 725 Fifth Ave., NYC, NY
2004,

– Mar-a-Lago Club
, 1100 S. Ocean BL, Palm Beach, FL
2006,

– Trump International, 
401 N. Wabash Ave., Chicago, IL
2008,

– Douglass Limousine
, 239 Nassau St., Princeton, NJ
2008,

– Trump International
, 3505 Summit BLV, West Palm Beach, FL
2004,

– Flights INC
 P.O. Box 196, Hamilton MA
2004,

– Trump International, 
1 Central Park, NYC, NY
2008,

– Trump Hotels, 
Huron Ave., Atlantic City, NJ
No Date,

– Trump National, 
339 Pine Rd, Briarcliff, NY
No Date,

– Trump Plaza & C
, 2500 Pacific Ave, Atlantic City, NJ
2008,

– Trump Palace Co.
, 200 E. 69th St., NYC, NY
2008,

– Seven Springs
, 66 Oregon Rd, Mount Kisco, NY
2006-2008.

Podczas gdy wielokrotnie próbowano zaprzeczyć istnieniu krajowego programu masowej inwigilacji to artykuły z New York Timesa z 2014 roku wykazały, że Centralna Agencja Wywiadowcza je realizowała szpiegując np komisję senacką badającą wykorzystanie przez Agencję procedur “wzmocnionego przesłuchania” [program torturowania więźniów wojennych]. W artykule z 2016 roku w gazecie The Guardian zatytułowanym “A constitutional crisis’: the CIA turns on the Senate”, zaznaczono jak bardzo rozpowszechniona i drastyczna jest inwigilacja prowadzona przez CIA.

Jak wynika z bazy danych Dragnet nie tylko Trump był monitorowany, ale także jego liczni pracownicy zlokalizowani w Trump Tower. Były oficer CIA Larry Johnson niedawno wystąpił w “Alex Jones Show” (patrz wideo wyżej) omawiając źródła wywiadowcze stwierdzające, że podczas wyborów prezydenckich dokładnie tego typu inwigilacja była zastosowana wobec Trumpa.

[…] Baza danych Projektu Dragnet sugeruje również, że Trump nie był jedynie na podsłuchu telefonicznym, ale również finansowym, w tym transakcji na kontach bankowych, transakcji kartą kredytową i był pod nadzorem podatkowym.

Zarówno federalne jak i stanowe organy ścigania miały dostęp do baz danych Dragnet umożliwiając szerokie zastosowanie metod takich jak parallel construction (równoległa budowa – dochodzenie na bazie nielegalnie pozyskanych materiałów dowodowych). W praktyce metoda ta została opisana w artykule Reutersa z 2013 r. pt “U.S. directs agents to cover up program used to investigate Americans.” Artykuł ujawniał przepływ informacji z agencji wywiadu do organów ścigania.

Również na liście podsłuchu NSA w latach 2004-2010 była była żona Trumpa, Ivanka Trump w jej domu, 10 East 64th Street, Nowy Jork.

Baza danych Projektu Dragnet wskazuje również, że w latach 2004-2010 NSA prowadziło elektroniczny nadzór nad obszerną listą pracowników Trumpa – są to jedyne lata do jakich ma dostęp Szeryf Arpaio. Alex Jones widnieje na liście zapisów telefonicznych jak i nadzoru finansowego od 2006 roku. Adres zamieszkania w bazie NSA Projektu Dragnet jest właściwy dla jego miejsca zamieszkania w tym czasie. Podobnie Jones potwierdził podany numer telefonu

Szeryf Arpaio i główny śledczy Zullo potwierdzili poprzez kanały ścigania prawdziwość nazwisk, adresów i numerów telefonów z datami umieszczonymi w bazie Dragnet. Szeryf Arpaio i główny śledczy Zullo są gotowi podzielić się istotnymi informacjami z bazy Dragnet z właściwymi federalnymi organami ścigania, w tym policją, a także Departamentem Sprawiedliwości, Departamentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Białym Domem i członkami Kongresu w całości lub w część, które odnoszą się do elektronicznego nadzoru Donalda J. Trumpa i jego różnych pracowników.

Szeryf Arpaio i główny śledczy Zullo również pojawiają się w bazie danych pod zarówno telefonicznym jak i finansowym nadzorem.

Zullo wyjaśnił, że on i Arpaio zetknęli się z informacjami Operacji Dragnet podczas niepowiązanego dochodzenia, które rozpoczęło się w październiku 2013 roku, a zakończyło w styczniu 2015. Informator o imieniu Dennis Montgomery przekazał te informacje, które pozyskał podczas gdy był zatrudniony jako podwykonawca NSA, pracując nad różnymi programami inwigilacji. Dokumenty sądowe potwierdziły, iż Montgomery został zakontraktowany przez NSA częściowo by opracował oprogramowanie komputerowe pozwalające na włamania, które zostało potem wykorzystane bez sądowego nakazu w masowych działaniach szpiegowskich wymierzonych przeciwko amerykanom.

Podczas gdy wiarygodność Montgomery’ego została podważona to Zullo twierdzi, że ilość informacji przekazywanych przez Montgomery’ego związanych z eksploatacją Dragnet jest niezwykle obszerna i że Montgomery dzielił się informacjami, które dopiero teraz wychodzą na jaw już w 2013 roku.

Autorstwo: Jerome Corsi
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.