Trump będzie bronił homoseksualistów na całym świecie

Opublikowano: 21.02.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1941

Administracja amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa zapowiedziała ogólnoświatową kampanię, której celem będzie dekryminalizacja związków homoseksualnych. Obecnie w ponad siedemdziesięciu państwach są one wciąż zakazane pod groźbą kary, dlatego ambasador Stanów Zjednoczonych w Niemczech, homoseksualista Richard Grenell, spotkał się z przedstawicielami środowisk LGBTQ podczas uroczystej kolacji inaugurującej akcję.

Wspomniany ambasador ma należeć do niewielu fanów Trumpa wśród amerykańskiego korpusu dyplomatycznego, będąc najwyżej postawionym zboczeńcem w całej administracji podporządkowanej Białemu Domowi. Z tego powodu w Berlinie zainaugurował on kampanię na rzecz obrony homoseksualistów, podejmując na specjalnej kolacji „tęczowych” aktywistów z całej Europy.

Podczas spotkania rozmawiano na temat sposobów przekonywania do dekryminalizacji homoseksualizmu, bowiem podobne przepisy wciąż obowiązują głównie w państwach Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Karaibów. Inicjatorzy kampanii zamierzają więc współpracować w tej kwestii z organizacjami międzynarodowymi, takimi jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, Unia Europejska czy Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, lecz również z państwami przyznającymi dewiantom pełnię praw.

Ogółem szacuje się, że na całym świecie istnieją 72. państwa nakładające kary za praktyki homoseksualne, a w ośmiu z nich stosuje w takich przypadkach karę śmierci. Co ciekawe wśród tych ostatnich znajduje się m.in. Arabia Saudyjska, czyli strategiczny sojusznik USA w regionie Bliskiego Wschodu.

Na podstawie: Breitbart.com, Independent.co.uk
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Cosmo 21.02.2019 14:06

  Amerykański sen o wolności, sukcesywnie zmienia się w moralną zgniliznę.

 2. Kain 22.02.2019 07:07

  Cytuję: “Homoseksualizm w klasyfikacji DSM zarówno w pierwszym wydaniu (DSM-I) z 1952 roku, jak i w drugim wydaniu (DSM-II) z 1968 roku został sklasyfikowany jako dewiacja seksualna.

  W grudniu 1973 roku Zarząd Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (APA) zagłosował za usunięciem homoseksualizmu z DSM i zastąpieniem go zaburzeniem orientacji seksualnej. W kwietniu 1974 roku decyzję Zarządu w referendum poparło 58% głosujących członków Towarzystwa”

  I jeszcze jeden : “Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne (ang. American Psychiatric Association, APA) – międzynarodowe stowarzyszenie skupiające psychiatrów. Od 1952 opracowuje kolejne edycje podręcznika statystyczno-diagnostycznego zaburzeń psychicznych DSM; najnowsze to DSM-IV i DSM-5. Wiązały się one z kontrowersyjną klasyfikacją homoseksualizmu jako zaburzenia, którą zniesiono w 1973. W 1972 przyjęło zasadę Goldwatera. ”

  Śmiech na sali grupa cwaniaków wymyśla standardy ….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.