Trudeau nie zna wstydu przed lataniem

Opublikowano: 25.04.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1192

W ciągu ostatnich siedmiu tygodni premier Justin Trudeau przeleciał samolotem ponad 50 000 kilometrów promując rządowy plan ograniczania emisji przez sektor ropy i gazu o 40 proc. Przebycie takiego dystansu w kontekście zużycia paliwa lotniczego, jest równoważne okrążeniu ziemi trzy razy.

Trudeau i jego ekipa latali po Kanadzie bombardierami Challenger 650, a na trasach międzynarodowych dostosowanym samolotem wojskowym CC-150 Polaris.

Po przywróceniu podróży po lockdownach najdłuższą trasą, którą pokonał premier, była podróż 11 marca z Warszawy do Ottawy. Trasa liczyła 6588 kilometrów. Wcześniej, bo 30 września ubiegłego roku, Trudeau odbył najdłuższą podróż krajową – poleciał na wakacje do Tofino. Niedługo potem udał się w tygodniową podróż po Europie, podczas której prowadził rozmowy w Glasgow o zmianach klimatycznych. Delegacja kanadyjska była wtedy najliczniejsza spośród krajów grupy G7, liczyła ponad 300 osób.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net

6

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Krisnow 25.04.2022 09:16

    No tak, globaliści mogą latać po świecie z ogromną świtą przydupasów, a zwykły zjadacz chleba ma dla nich dbać o ekologię ;/ Mam nadzieję że kiedyś wybuchnie rewolucja i takie kreatury poniosą konsekwencję.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.