Trójkątny samolot lub TR-3B widziana na Księżycu

Opublikowano: 13.06.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 1425

Niedawne wideo zaprezentowane przez łowcę UFO i Space Anomalies pokazuje tajemniczy trójkątny samolot TR-3B na powierzchni Księżyca.

Film pokazuje dziwaczny obiekt zidentyfikowany na powierzchni Księżyca w kształci trójkąta, znajduje się również obok czegoś, co wygląda jak sztucznie skonstruowany obszar. Badacz StreetCap1 zakłada, że ​​jest to nieznany samolot, który wylądował w pobliżu małej bazy kosmicznej.

„Ma zdecydowanie trójkątny kształt, ale nie wiemy, dlaczego znajduje się na powierzchni Księżyca – komentuje StreetCap1. „To bardzo dziwne – może to być UFO, obcy statek, a nawet samolot kosmiczny. Dziwne jest to, że zdaje się znajdować w pobliżu jakiejś księżycowej bazy lub habitatu.

Klip został przesłany na kanał “Streetcap1” na “You Tube”, gdzie już zebrał wiele odwiedzin i komentarzy. Użytkownicy są gotowi spekulować, co to tak naprawdę jest.

Jeden z komentarzy pod filmem: “Wygląda jak łódka i wydaje się, że jest oświetlona w kierunku poruszania się z większą ilością światła na przodzie. Cokolwiek to jest, to na pewno nie wydaje się być naturalne”.

Kolejny dodał: “Świetne miejsce – spójrz na rozmiar tego samolotu”.

Trzeci nawet stwierdził: “TR-3B to trójkątny samolot, o którym mówi się, że jest częścią Czarnych Projektów sklasyfikowanych jako Kosmiczny Top Secret. Został ochrzczony jako samolot w latach 1980. i używany podczas wojny w Zatoce Perskiej jako samolot szpiegowski. W ściśle tajnych środowiskach mówi się, że ten samolot ma napęd antygrawitacyjny i jest w stanie latać w przestrzeni kosmicznej z wielką łatwością”.

Źródło: Koniec-Swiata.org

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Dlaczego akurat tajne siły USA? To mogą być Polacy (!) – albo Czesi.