Trójkątne UFO podczas dokowania statku SpaceX

Opublikowano: 15.12.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 4547

Podczas sobotniej transmisji na żywo 8 grudnia, załoga Międzynarodowej Stacji Kosmicznej wykorzystała robotyczne ramie służące pracom na zewnątrz stacji do przechwycenia statku kosmicznego Dragon SpaceX i dołączenia go do orbitującego laboratorium. Okazuje się, że część z osób oglądających to widowisko była świadkiem dość ciekawej obserwacji.

Podczas trwania procedury dokowania kapsuły, w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nagle pojawił się trójkątny obiekt z wyraźnie zarysowanym konturem świateł. Obserwacja, zelektryzowała internetowych obserwatorów tego zdarzenia i skłoniła ich do wysnucia wielu teorii.

Na razie nie wiadomo nam, czy obiekt widziany podczas transmisji nie pochodzi czasem z samego ISS albo nie jest elementem pojazdu firmy SpaceX. Dlatego też kwestia tego, czy był to faktycznie pojazd UFO pozostaje na razie w sferze spekulacji. Biorąc pod uwagę, że wspomniany obiekt pojawił się na transmisji dwukrotnie i znajdował się w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie wykluczone, że już wkrótce poznamy więcej informacji na jego temat.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.