Trójkąt Alaskański – anomalie są bardziej aktywne niż w Trójkącie Bermudzkim

Opublikowano: 24.08.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2460

Według niektórych raportów od 1988 roku zaginęło w Trójkącie Alaskańskim ponad 16 000 osób – zarówno turystów, jak i mieszkańców. Natłok anomalnych zjawisk jest bardzo duży. Pojawiają się tam tajemnicze, nigdzie nie sklasyfikowane drapieżniki, humanoidalne istoty, UFO. Giną statki, samoloty, łodzie, ludzie i zwierzęta. Istnieje przypuszczenie, że w górach Szaraki mają założoną jedną z większych baz dla latających spodków. Mosto Nome było tak długo nawiedzane przez UFO, aż FBI zdecydowało się na szeroko zakrojone śledztwo w tej sprawie. Sprawa Alaski stała się jeszcze bardziej poważna w świecie badaczy UFO, kiedy Channel 13 Anchorage podał informacją o odkryciu gigantycznej, Czarnej Piramidy mieszczącej się…pod ziemią. W dzisiejszym filmie postaramy się przybliżyć kilka niesamowitych, anomalnych zdarzeń jakie miały miejsce na Alasce.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.