Tragiczny finał poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego

Opublikowano: 21.07.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 590

Wczoraj wczesnym popołudniem policja znalazła ciało 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopca przez 11 dni szukała cała Polska, po tym jak jego ojciec rzucił się pod pociąg.

Mimo największej akcji poszukiwawczej w historii polskiej policji, 5-letni Dawid Żukowski nie został odnaleziony żywy. Ciało chłopca porwanego przez ojca w środę 10 lipca znalezione zostało w okolicach węzła Pruszków. – Wskazuje na to ubiór – w krótkim komunikacie przekazali mazowieccy funkcjonariusze.

Od 11 dni policja przeczesała łącznie ponad 4 tys. hektarów, korzystając przy tym z systemu GPS, policyjnych dronów, śmigłowców oraz psów tropiących. Niestety, ta szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza nie doprowadziła do szczęśliwego finału. W dniu wczorajszym funkcjonariusze znaleźli ciało chłopca w zbiorniku wodnym pod wiaduktem przy węźle Pruszków, na autostradzie A2.

https://www.youtube.com/watch?v=4NncgPCETVQ

Przed odnalezieniem ciała chłopca odbył się pogrzeb jego ojca.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. kufel10 21.07.2019 12:13

    Tzw “temat zastępczy” dla ciemnego ludu pracujacego za 500 euro. Micha ryżu, tanie piwko, jakiś dziecinny serial na dobranoc i “jest spoko”.

  2. Szwęda 21.07.2019 15:31

    A ile dzieci bezpowrotnie zaginęło od początku medialnego nawoływania tylko o jednym tym przypadku? Pewnie z kilkadziesiąt dzieci zdążyło zaginąć przez te kilka tygodni trąbienia, ale chyba o żadnym z nich nie będzie nawet wzmianki w góvnomediach.

  3. Szwęda 22.07.2019 10:48

    Oczywiście ja również współczuję matce dziecka (to jest najgorsza tragedia jaka może spotkać dorosłego człowieka) – sam mam dzieci i nie wiem czy bym dalej mógł/chciał żyć gdyby to samo mnie spotkało. Ale gdyby główny rynsztok medialny nagłaśniał więcej przypadków zaginięć dzieci, to i szanse znalezienia wzrosłyby wykładniczo! Ale no cóż, na pierwszym miejscu zysk, rozgłos i wykonywanie poleceń rządu, a człowiek na dalszym miejscu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.