Hybrydy, mutanty i świnie zombie

Opublikowano: 21.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 918

Owiany złą sławą ośrodek do badań nad bronią biologiczną z wyspy Plum jest przenoszony do Kansas — czyli do głównego centrum dystrybucji żywności dla całego USA. To na tej wyspie hitlerowcy pracujący dla USSA „uzbroili” boreliozę chorobą i tak powstała nowa wzmocniona i wyniszczająca choroba, którą bagatelizują i nazywają „syndromem zmęczenia”. Jednak tak naprawdę jest to broń biologiczna! Przenosiny tego ośrodka z wyspy Plum do Kansas oznacza, że będą faszerować truciznami jedzenie. Widocznie już odkryli sposób jak infekować żywność.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.