Tomasz Szmydt ‐ agent wpływu?

Opublikowano: 27.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 817

Czy Tomasz Szmydt celowo pojechał na Białoruś, by skompromitować ten kraj?

Autorstwo: Piotr Jastrzębski
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

2 komentarze

  1. Stanlley 27.05.2024 22:54

    Może zamiast dywagacji – to posłuchajcie co sam ma do powiedzenie… to głupi zwyczaj nie dawać dojść do głosu głównemu bohaterowi wydarzeń….

  2. rozrabiaka 28.05.2024 02:32

    Na kanale międzynarodowe radio bialorus jest go dużo. Trzeba poczekać i zobaczyć co będzie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.