Toksyny GMO u kobiet w ciąży i płodów

Opublikowano: 27.10.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 725

Wyniki najnowszych badań opublikowane w czasopiśmie Reproductive Toxicology demaskują kolejne kłamstwo rozpowszechniane przez przemysł biotechnologiczny w sprawie GMO. Wg analizy przeprowadzonej przez naukowców z The University of Sherbrooke Hospital Centre z Quebecu w Kanadzie, 100% kobiet w ciąży i ich nienarodzone dzieci przeszły testy na obecność toksyn GMO we krwi. U niemal wszystkich badanych wykryto ich obecność. Dowodzi to, że produkty transgeniczne nie są skutecznie usuwane podczas procesu trawienia i wydalania, co nam od lat uporczywie wmawiano.

Badanie, jakiego opis znalazł się w nowym filmie dokumentalnym “Genetic Roulette”, dotyczyło 30 kobiet w ciąży i 39 nie spodziewających się narodzin dziecka. Zespół badawczy pod kierownictwem Aziza Arisa i Samuela Leblanca, robił badanie pod kątem wykrycia glifosatu (Roundup); glufosynatu, aktywnego składnika szerokiego spektrum środków chwastobójczych, Cry1Ab, Bt toksyny biorącej się z glufosynatu, a także wielu metabolitów z glifosatu i glufosynatu.

Po przeprowadzeniu badań i analizie wyników stwierdzili, że kobiety nie będące w ciąży wszystkie mają wysoki poziom glifosatu i glufosynatu we krwi, gdy w przypadku kobiet w ciąży żadna nie miała obu tych chemikaliów we krwi, co doskonale ilustruje, że dochodzi do wyraźnej zmiany metabolizmu, gdy kobieta zachodzi w ciążę. Ale jeśli chodzi o inne chemikalia okazało się, że u 100% kobiet w ciąży i ich nienarodzonych dzieci wykryto kwas 3-metylofosfiniko-propionowy (3-MMPA), metabolit glufosynatu, a w 93% przypadków, krew matki oraz 80% krwi w pępowinie zawierała Bt toksynę Cry1Ab.

To bardzo niepokojące, gdyż pokazuje, że nie tylko te dwa nie poddane testom chemikalia skutecznie przedostają się przez układ trawienny kobiet ciężarnych, ale również pozostają w układzie krwionośnym przez nieoznaczony okres, gdzie zarażają układ krwionośny nienarodzonych dzieci. Długotrwały skutek narażenia się na to działanie jest ogólnie jeszcze nieznane, bowiem trwają inne badania nad bezpieczeństwem Bt toksyny oraz środkami chemicznych chwasto- i owadobójczych używanych przy uprawach GMO.

Glufosynat i Cry1Ab – obie substancje związane są z wystąpieniem poważnych problemów ze zdrowiem

Obecnie już opracowane badania wskazują, że glufosynat, prekursor kwasu 3-MMPA, może wywoływać raka, uszkodzenie DNA oraz stan zagrożenia toksycznego dla układu rozrodczego. UE zakazało stosowania glufosynatu w krajach członkowskich ze względu na wykrycie, iż herbicyd ten poważnie zagraża dla środowiska i zdrowia ludzkiego.

„Z dokumentu wynika, że proteina GMO (Cry1Ab) może zachować żywotność po intensywnym procesie przetwórczym i w efekcie znaleźć się w naszej diecie” – głosi organizacja GM-Free Cymru walcząca z produktami GMO. „Potem udaje jej się przetrwać proces ludzkiego trawienia i w końcu dostaje się do krwi osoby, która ją zjadła. Następnie dostaje się do łożyska i trafia do pępowiny”.

Najnowsze badania wykazały, że u szczurów karmionych przez cały czas żywnością GMO, zawierającą wiele odmian toksyny Cry1Ab, rozwinęły się straszliwe nowotwory pokrywające całe ciało. W porównaniu do grupy kontrolnej – niekarmionej pokarmem GMO – samce myszy karmione GMO zdychały przedwcześnie na poziomie 66%, a samice myszy karmionych GMO zdychały przedwcześnie na poziomie 250%.

Na podstawie: greenmedinfo.com, uclm.es, cbgnetwork.org, naturalnews.com
Źródło oryginalne: NaturalNews
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. ren_och 27.10.2012 17:05

  A szczepionki – to druga sprawa.
  A sklepiki szkolne z chińskimi słodyczami – to następna,
  A zatrute chemią, metalami ciężkimi artykuły spożywcze detergenty, kosmetyki. a chemitralis……
  Polityka pro-rodzinna to “pic na wodę”

 2. papamobile 27.10.2012 21:49

  @fenix Tym bardziej jesteśmy przeciw, ponieważ żywność GMO wywołuje bezpłodność i w takiej sytuacji każde dziecko jest na wagę złota:) Zdrową żywnością dla matek, chętnie się zajmiemy, nawet razem ze zwolennikami aborcji. Myślę także o opracowaniu metod oczyszczania organizmu ludzkiego z tego syfu.

 3. papamobile 28.10.2012 00:29

  Tak, Łukaszu, nakarmić ich, a potem zaszczepić:)

 4. papamobile 28.10.2012 22:55

  Ja też kiedyś byłem… komunistą może nie, ale przynajmniej socjalistą:)

 5. papamobile 28.10.2012 23:17
 6. papamobile 28.10.2012 23:45

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.