To on wtargnął na debatę wyborczą

Opublikowano: 29.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 910

Maciej Podstawka zaprosił go do studia i zadał te same pytania, jakie „Super Express” zadawał ogólnopolskim komitetom wyborczym, oprócz niezaproszonej partii PolExit. Oprócz tego przeprowadził z nim wywiad.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. akami 29.05.2024 10:59

    Jak to możliwe, że w czasach block chain, kodów kreskowych, ta mafia nadal nakazuje wrzucac anonimową kartke z krzyżykiem? Bo ponieważ, oni fałszują w możliwy sposób każde wybory. Od sondaży począwszy, których zadaniem jest przygotować grunt pod sfałszowane wybory i nakierować nieprzekonanych i niezorientowanych. Potem niezależnie w zasadzie od wyników wyborów przedstawia się gotowe wyniki. Tak to działa. Na poziomie lokalnym zasady wyborcze rodem z XV wieku daja mozliwości dostawiani krzyżyka i tak głosy na partie zagrażające władzy przerabi asię na głosy nieważne. Kto poszedłby na wybory oddać głos nieważny? Prawie nikt. A jednak. Robi się również korekty. To sa tzw. noce cudów, gdy PSlowi przybywa np jeden procent, a zawsze ubywa np Konfederacji, która i tak pomału stała się opozycją kontrolowaną, wentylem emocji.
    A gdyby ta…. kartka wyborcza miała niepowtarzalny tag, kod kreskowy lub kod QR i ja po zaznaczeniu swojego wyboru zrobiłbym sobie zdjęcie swojej kartki do głosowania, a potem… kilka dni później wszedłbym na stronę wybory.pl i wpisał kod swojej kartki by sprawdzić ważność swojego głosu… to jak mysicie co by si,e stało, gdyby była prawdziwa , a nie udawana demokracja?
    Oni się tego boją i nie podejmują dyskusji, że możnaby wprowadzić nowoczesną technologię do wyborów. Oni budują mobywatela, wszystko do usrania cyfrowe co może cię kontrolować, tylko nic co mogłoby kontrolować ich. czy to jest demokracja? Myślę , że już wiesz,że to ułuda, fikcja, teatr odgrywany wg scenariusza z góry ustalonego przez władców Polski, światową szydo chazarską finansjerę, któa decyduje jaki mapet jakie zadania ma realizować w jakim czasie.

  2. elroman 29.05.2024 18:40

    W sumie racja, juz nigdzie nie jesteś anonimowy, a…na wyborach tak.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.