To nie był pocisk Rosjan, ale Ukraińców

Opublikowano: 17.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 537

Służby amerykańskie i polskie potwierdzają, że na Polskę spadł pocisk rakietowy Ukraińców a nie Rosjan. Miejsce zdarzenia jest bardzo podejrzane. Obiekt był tak blisko granicy, że można było cel zobaczyć przez lornetkę. Jaką mamy pewność, że było to nieumyślne zdarzenie losowe, a nie działanie z premedytacją w celu eskalacji wojny? Oficjalnie, to tylko przypadek i choć pocisk był ukraiński, winę zwala się na Rosjan, bo Ukraińcy się tylko bronią. Czy będzie jakaś skrucha, przeprosiny, odszkodowania? Choćby za fałszywą narrację, przy braku informacji i dowodów, z którą Polacy pełni obaw poszli spać?

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.