To mogą być ostatnie święta Bożego Narodzenia

Opublikowano: 25.12.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 6

Jorge Mario Bergoglio, czyli papież Franciszek, oznajmił zgromadzonemu tłumowi na Placu Świętego Piotra, że to Święto Bożego Narodzenia może być ostatnie. W ponurym przemówieniu Bergoglio powiedział, że obecne, chaotyczne położenie świata oznacza początek „czasów ostatecznych” i że tym razem w następnym roku świat będzie już nie do poznania.

Wcześniej Bergoglio oznajmił o rozpoczęciu III wojny światowej. Bergoglio rozwinął swoje poglądy mówiąc zgromadzonemu tłumowi, że: „w czasie kiedy świat głoduje, płonie i popada w chaos, powinniśmy rozumieć, że w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia dla tych, którzy zdecydowali się świętować, może być ich ostatnim świętowaniem Bożego Narodzenia”.

Na podstawie: YourNewsWire.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

OD ADMINISTRATORA PORTALU WOLNEMEDIA.NET

Próbowałem zweryfikować powyższą wiadomość szukając w internecie filmu z papieżem Franciszkiem wypowiadającym powyższe słowa, albo jakiegoś artykułu z wiarygodnego źródła. Wydaje się, że informacja po raz pierwszy ukazała się na stronie YourNewsWire.com zajmującej się m.in. teoriami spiskowymi. Na stronach mainstreamowych i watykańskich żadnej wzmianki, dlatego wiadomość – póki nie zostanie potwierdzona – zalecam uznać za sensacyjną plotkę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik
hashi

Franek chyba stawia na scenariusz Jezuitów i ich guru Alberta Paika czyli plan III wojen. Czarny papież Adolfo drukuje co ma mówić, plan nowego świata z chaosu wyraźnie przyśpiesza.

MB
Użytkownik
MB

Serwis YourNewsWire.com wygląda całkowicie niepoważnie – nie traciłbym czasu na sprawdzanie czegokolwiek z takiego “źródła”. Wczoraj np. była tam podobna historia, tylko że z brytyjską królową w roli głównej. Oczywiście bez żadnej możliwości weryfikacji.