Kto za to zapłaci? My!

Opublikowano: 27.03.2022 | Kategorie: Wideo

Liczba wyświetleń: 1028

Paweł Lewicki mówi na kanale levi1916_official na „Tik-Toku”, że wojna rosyjsko-ukraińska nie jest wojną dobrych Ukraińców ze złymi Rosjanami, lecz złych ze złymi. Twierdzi, że powinniśmy pomagać humanitarnie Ukraińcom, patrząc jak armie rosyjska i ukraińska wzajemnie się wykrwawiają, ale nie powinniśmy angażować się militarnie, bo oba państwa są nam wrogie. Mówi też, co myśli o tym, że rząd bardziej dba o Ukraińców niż o Polaków. Mają prawa i przywileje, o których my, Polacy, możemy tylko pomarzyć. Płacimy wysokie podatki, które nie służą nam, ale uchodźcom. Rząd takim działaniem wywoła katastrofę ekonomiczną w Polsce, której skutki my będziemy ponosić, a nie politycy. Warto posłuchać – wyjątkowo szczera i trafna w ocenie sytuacji wypowiedź.

17

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.