Test PCR opracowano bez izolowanych próbek do kalibracji testu

Opublikowano: 07.08.2021 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2953

Dokument wydany właśnie przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) otwarcie przyznaje, że niesławny test PCR do wykrywania koronawirusa z Wuhan (choroby COVID-19) został opracowany nie na rzeczywistych próbkach chińskiego wirusa, ale raczej na tym, co wydaje się być materiałem genetycznym zwykłego wirusa przeziębienia.

Ponieważ koronawirus SARS-CoV-2 w żadnym z „wariantów” nie został jeszcze właściwie wyizolowany, FDA zamiast tego wykorzystała zwykłe wirusy przeziębienia/grypy do wykonania testów PCR – co oznacza, że ​​każdy z „pozytywnym” wynikiem na obecność chińskich zarazków, w rzeczywistości ma pozytywny wynik na obecność zarazków sezonowej grypy.

To oczywiście wyjaśniałoby, dlaczego grypa prawie zniknęła w 2020 roku, ponieważ każdemu, kto zachorował, przypisywano diagnozę „COVID-19”. Wielu mówiło to od samego początku i nazywano ich „teoretykami spisku”, ale teraz FDA przyznała, że testy PCR były przez cały czas oszustwem.

W dokumencie FDA wyraźnie stwierdza się, że zwykły materiał genetyczny grypy sezonowej został użyty jako marker testowy w zestawach testowych PCR, ponieważ władze wiedziały, że wiele osób przetestuje go „pozytywnie”, co pozwoliło im wykorzystać te wyniki do stworzenia narracji pandemicznej.

To trochę długa lektura, ale spójrz sam i zobacz oszustwo na własne oczy. Nie istnieje żaden zatwierdzony test, który dokładnie wykrywa koronawirusa. W dokumencie czytamy: „Ponieważ w czasie opracowywania testu i prowadzenia tego badania nie były dostępne żadne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV do użycia przez CDC, testy zaprojektowane do wykrywania RNA 2019-nCoV zostały przetestowane z użyciem scharakteryzowanych zasobów pełnej długości RNA transkrybowanych in vitro (Gen N; numer dostępu GenBank: MN908947.2) o znanym mianie (kopie RNA/µl) dodanych do rozcieńczalnika składającego się z zawiesiny ludzkich komórek A549 i pożywki do transportu wirusów (VTM) w celu naśladowania próbki klinicznej”.

Innym objawieniem w dokumencie jest przyznanie przez FDA, że wyniki testów są „łączone” w celu uzyskania niedokładnych liczb. FDA dosłownie produkuje dane w celach narracji pandemicznej i wszystko to wynika z opublikowanego dokumentu.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: FDA.gov
Źródło oryginalne: Pandemic.News
Źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 08.08.2021 05:58

    Nic dziwnego skoro już w 2018 rozprowadzali testy po całym świecie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.