Tesla w wirze 4 wymiaru – doświadczenia z czasem

Opublikowano: 31.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 833

Pracując nad swoim transformatorem w 1895 r., Nikola Tesla po raz pierwszy odkrył, że silnie naładowane wirujące pola magnetyczne mogą zmieniać czas i przestrzeń. Część tego spostrzeżenia pochodziła z eksperymentów Tesli z częstotliwościami radiowymi i transferem energii elektrycznej przez atmosferę. Wiele lat później podstawowe ustalenia Tesli doprowadziły do powstania programu podróży w czasie, który otwierał projekt Montauk. Czy kilkanaście pudeł z rzeczami Tesli, które pozostawił w hotelach, takich jak Waldorf Astoria, Governor Clinton Hotel i St Regis, zawierały informacje na temat budowy wehikułu czasu?

Źródło: YouTube.com

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.