TEPCO wypompuje wodę z 2 magazynów Fukushimy

Opublikowano: 25.08.2013 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2

Firma TEPCO, zarządzającą elektrownią atomową Fukushima 1 w Japonii, wypompuje radioaktywną wodę z kolejnych 2 magazynów, żeby zapobiec możliwym wyciekom.

Według informacji udzielonych przez przedstawicieli TEPCO, cysterny, z których rozpocznie się odpompowywanie radioaktywnej wody, są podobne do tej, z której w tym tygodniu doszło do poważnego wycieku. Firma podkreśla, że właśnie te 3 magazyny wcześniej były przeniesione w powodu osiadania gleby.

We wtorek firma TEPCO poinformowała o największym po wypadku w 2011 roku wycieku radioaktywnej wody z elektrowni atomowej Fukushima 1.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o