Teoria pustej Ziemi nabiera rozpędu

Opublikowano: 20.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1048

Dzisiaj w świecie naukowym wzięcie ma teoria mówiąca i tym, iż Ziemia posiada wewnętrzny kontynent. W artykule dla Atlantis Rising zatytułowanym „The Hollow Earth: Myth or Reality” Brad Steiger opowiada o starożytnej rasie, która zamieszkiwała świat powierzchniowy miliony lat temu, a następnie wycofała się w pustki wewnętrznego świata Ziemi. Jest to „Stara, niezwykle inteligentna i zaawansowana naukowo rasa” – pisze Steiger. W 1945 roku magazyn „Amazing Stories” opublikował historię opowiedzianą przez Richarda Shavera. Autor twierdził, że był gościem podziemnej cywilizacji. Co widział i czego się dowiedział?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.