Ten rząd pobija rekordy poprzedniego

Opublikowano: 20.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1265

Program Macieja Maciaka z cyklu „Musisz to wiedzieć!”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. magicznemrau 20.02.2024 16:06

  i znow przynaje sie do rasistowskich zachowan – DIPowcy powinni sie wstydzic takiego guru

 2. niecowiedzacy 20.02.2024 16:39

  Jestem leniwy i nie chce mi się oglądać cudzego dobrobytu przez przeszło godzinę a na własny to się nigdy w tym kraju nie doczekam. Bo pradziadkowi powstańcy, dziadkowi Piłsudski, ojcu komuna też obiecywała no i sam też czterokrotnie przeżyłem obiecanki za Gierka, Wałęsy i zwłaszczaPISu. PIS uchwalił iż jak ktoś dostaje na rękę 730 zł to żadne dofinansowanie mu się nie należy. Mam 1400 zł a PO podtrzymało w mocy uchwałę PISu. No i teraz sensacja, rewelacja PO daje 12 % podwyżki ale procentowej, więc będę miał 1568 zł a byłe osły dostając 12000 zł dostaną 13440 zł. W następnym roku ja dostanę 1756 zł a byłe osły 15052 zł. W trzecim roku ja dostanę 1966 zł a byłe osły 16858 zł. W pierwszym roku różnica wynosiła 10600 zł, teraz wyniesie 11872 zł w następnym roku różnica wyniesie 14892 zł. To jest miernik Solidarności bo jak startowali to mówili iż wszyscy mają jednakowe żołądki i dla wszystkich suma wałęsówki była taka sama, a jak się dorwali do koryta to dają procentowo bo dla nich na bogato wypada. A teraz szykują się do koryta nowi chętni i znów obiecują: obiecanki cacanki a głupiemu do następnych wyborów radość.

 3. rozrabiaka 20.02.2024 20:33

  @niecowiedzacy – “a byłe osły dostając..” dzięki nim mamy wspaniałe autostrady, a Polacy mają zaszczyt służyć innym narodom tak, aby tamte się bogaciły.
  W 1989 roku nie było internetu w Polsce! Dzięki uni Europejskiej i NATO pojawił się internet a ludzie mogą swobodnie umieszczać swoje “pyszczki” tak aby sąsiad ich szczerze od serca nie na widził i skręcało go z zazdrości. To jest Szczyt cywilizacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.