Ten macho wystartuje w zawodach dla kobiet

Opublikowano: 09.02.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1677

Widać już pierwsze konsekwencje dziwacznych decyzji lewackiego prezydenta USA – Joe Bidena. Jedną z nich jest to, że niejaki Tyler Reks, z wyglądu 200% samiec, będzie mógł startować w kobiecych zapasach. Dlaczego?

Tyler Reks, to były zawodnik wrestlingu. Należał do największej światowej federacji WWE. Mierzy 196 centymetrów wzrostu, waży około 112 kilogramów. I właśnie uświadomił sobie, po 42 latach swojego życia, iż czuje się… kobietą. Zgodnie z dekretem podpisanym przez Joe Bidena nie ma żadnych przeszkód, by teraz mógł rywalizować w zawodach zapaśniczych, właśnie z kobietami.

Tyler Reks 4 lutego oznajmił światu, że tożsamościowo nie czuje się facetem. Swoje wynurzenia opublikował na Instagramie. Od 4 lutego nazywa sam siebie Gabbi Tuft. „Kiedy to piszę, moje oczy napełniają się łzami szczęścia. Dostałam niesamowite wsparcie od tysięcy ludzi, których wcześniej nawet nie spotkałam. To pokazuje, ile jest miłości na tym świecie. Sąsiedzi wyściskiwali mnie, dzwonili do mych drzwi, przynosili kwiaty, składali gratulacje, gdy wczoraj w pełni i ostatecznie wreszcie powitałam nową siebie. Za każdym razem, gdy odbierałam telefon, byłam obsypywana niewyobrażalną ilością słów miłości i zachęty. Ten niepowstrzymany uśmiech, którzy wszyscy wczoraj widzieli, pochodził prosto z mojej duszy. Kiedy wczoraj szłam do domu sąsiada po raz pierwszy od rozpoczęcia przemiany, zamiast iść ze spuszczoną ze strachu głową, trzymałam ją wysoko, palce nie były już zaciśnięte i nie chowały paznokci, a włosy już nie skrywały mojej twarzy. Dziękuję wszystkim, którzy pokazali mi swoje wsparcie. Potwierdziliście to, co już wiedziałam, a mianowicie, że my, ludzie, naprawdę jesteśmy istotami miłości i światła. Dziękuję za dostrzeżenie mojego serca. Kocham was wszystkich i za każdego z was jestem niezmiernie wdzięczna” – informuje.

Tyler Reks vel Gabbi Tuft, był kilka razy mistrzem Florydy. Od kilku lat, razem ze swoją żoną Priscillą wychowuje córkę, która od teraz ma w sumie dwie matki.

Z racji tego, że Joe Biden w pierwszym dniu swego urzędowania podpisał dekret, którego praktyczną konsekwencją jest fakt „zniesienia” płci m.in. w zawodach sportowych, to nie istnieją już formalne przeszkody, by Tyler Reks, brał udział w zawodach dla płci pięknej. Być może nawet uzyska miejsce w reprezentacji USA kobiet, i wystąpi na igrzyskach w Tokio jako faworyt dyscypliny, jaką są zapasy.

Zdobędzie medal, może nawet złoty. Do kraju powróci jako bohater, zagwarantuje sobie dożywotnią olimpijską emeryturę i przejdzie do historii. Chyba, że więcej dwumetrowych, ważących ponad 100 kg mężczyzn uzna, że tak naprawdę są kobietami; wtedy konkurencja będzie większa.

Decyzja Bidena oznacza, że naturalne kobiety, które czują się kobietami, mogą już nie wygrać żadnych zawodów rangi mistrzowskiej. W biegach już mamy taki przykład, to Caster Semenya. Jakiś czas temu ustalono, że poziom testosteronu u kobiet nie może być za wysoki, a teraz już wszystko jedno. „Brawo”, panie Biden.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,46 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

:))) Popłakałem się. Ale słodziusia :)))
Ale prysznica na siłowni więcej nie wezmę…
buahahahahaha
Jak otworzą siłownie, bo przecież są “zamknięte” :)))

drakonos
Użytkownik
drakonos

To już zaczyna przypominać kabaret. Sport zejdzie na psy. WIadomo, że zawodowy zawodnik ( facet) wygra z kobietą.

Każdy facet, który deklaruje się kobietą powinien pozbyć się penisa. Niech udowodni swoją kobiecość i wtedy startuje z kobietami.

Irfy
Użytkownik
Irfy

To oczywiście absolutny absurd, jednak myślę, że w tym przypadku sport “oczyści się sam”. Już w lekkiej atletyce robiono podchody pod takie numery. Hermafrodyta o imieniu Caster Semenya (albo jakoś tak) na pewien czas zdominował kobiece biegi. U siebie w domu miał nawet żonę, ale występował jako kobieta. Lewicowcy piali z zachwytu, ale wszyscy pozostali zwyczajnie nie chcieli tego oglądać. Kobiety – zawodniczki nie chciały z nim biegać a kibice – patrzeć na taki cyrk.

Wkrótce przestali go zapraszać na lekkoatletyczne meetingi a później zebrała się “wysoka komisja”, która kazała mu obniżyć poziom testosteronu do poziomu występującego u prawdziwych kobiet. I się skończyło rumakowanie. Tutaj będzie tak samo. Ten mięśniak może się nazywać kobietą i próbować z nimi rywalizować, ale ludzie tego nie kupią. Bo polityczna poprawność to powierzchowny terror. Można ludzi zmusić do dowolnej werbalnej hipokryzji, ale nikt ich przecież nie zagoni do oglądania takiego żenującego spektaklu. Po jakimś czasie zbuntują się też reklamodawcy i byczek z silikonowymi piersiami zostanie poproszony o odpuszczenie sobie.

gajowy
Użytkownik
gajowy

Uważajcie ze sterydami :)