Ten błazen chce dawać nam lekcje?!

Opublikowano: 22.05.2023 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3770

Premier Justin Trudeau, samozwańczy feminista, jest krytykowany za swoje „odrażające” zachowanie po tym, jak próbował pouczać premier Włoch Giorgię Meloni.

Meloni nie wydawała się zbyt zadowolona w piątek na szczycie G7 w Hiroszimie w Japonii, kiedy Trudeau powiedział jej przed prywatnymi, dwustronnymi rozmowami, że „Kanada jest zaniepokojona niektórymi stanowiskami, jakie Włochy zajmują w kwestii praw LGBT”. Dodał, że nie może się doczekać, aby porozmawiać z nią więcej o tej sprawie i „innych demokratycznych zasadach, których potrzebuje świat”.

Włoska przywódczyni odrzuciła krytykę Trudeau, stwierdzając, że liberalny przywódca padł „ofiarą” „fałszywych doniesień”.

Włoskie media szybko potępiły wtrącanie się Trudeau we włoskie sprawy, a mediolańska gazeta „Libero” zamieściła na pierwszej stronie zdjęcie Trudeau z czarną twarzą z nagłówkiem: „Ten błazen chce dawać nam lekcje”.

Nawet prowadząca program w telewizji Sky News Australia, Rita Panahi, włączyła się do akcji, mówiąc, że grymas Meloni podczas spotkania z Trudeau „naprawdę podsumowuje to, co wszyscy myślimy o odrażającym, niekompetentnym Trudeau”.

Krytyka Trudeau w piątek pojawiła się w odpowiedzi na wiadomość, że rząd Meloni zapowiedział włoskim radom miejskim, aby przestały oficjalnie rejestrować oboje rodziców w parach tej samej płci i zamiast tego ograniczyły to do biologicznego rodzica. Posunięcie to wywołało protesty organizacji LGBTQ.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.