Telepatia nową zdolnością ludzi?

Opublikowano: 15.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 745

Telepatia jest jednym z najczęściej dyskutowanych tematów naszych czasów i trudno nie odczuć systematycznie rosnącego zainteresowania tym zjawiskiem. W czasopismach, periodykach i telewizji pojawiają się artykuły i programy, które mniej lub bardziej entuzjastycznie podchodzą do tego zagadnienia. Obserwujemy, że szczegółowe zgłębienie wiedzy na temat zjawisk telepatycznych mogłoby dać nam „klucz” do wyjaśnienia różnych społecznych uwarunkowań i otworzyć ludzkości drzwi do świata jakiego ta jeszcze nigdy nie poznała.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.