Telefony Huawei same kasują filmy z protestów w Chinach

Opublikowano: 04.12.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2506

„Przez Chiny przetaczają się ogromne protesty przeciwko polityce »zero covid«. Część nagrań z manifestacji trafia do ogólnoświatowych mediów społecznościowych.

Niektórzy jednak mają problem z materiałami, które nagrali. Użytkownicy telefonów Huawei twierdzą, że ich nagrania »same się kasują«” – informuje portal NCzas.com.

„Chińscy użytkownicy mediów społecznościowych donoszą, że telefony Huawei automatycznie usuwają filmy z protestów, które miały miejsce w Chinach” – powiadomiła Melissa Chen na „Twitterze”. Według niej użytkownicy smartfonów chińskiej firmy Huawei nie otrzymują komunikatów o usunięciu materiałów i nie wiedzą, czy filmy usunięto tylko z ich urządzeń, czy również z chmury w internecie.

„Nasze filmy sci-fi nawet nie wyobrażały sobie tego poziomu dystopii” – podsumowuje użytkowniczka. Na dołączonym nagraniu pokazała, że nie potrafi otworzyć jednego z filmów.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: NCzas.com, Twitter.com
Źródło: WolneMedia.net

6

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. pikpok 04.12.2022 14:19

    Jesteśmy kontrolowani, podsłuchiwani, a nasze materiały w internecie są weryfikowane. Taki świat nam szykują ,,pastuchy”.
    M. Zamorski ,,Operacja Pandemia – globalna psychoza i nowy totalitaryzm”

  2. Stary Kulas 05.12.2022 12:24

    Serio? W wielomiliardowych Chinach protestuje kilka tysięcy osób i to są “ogromne protesty”?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.