Tęczowy sztandar wprowadzić. Na placówkach USA już oficjalnie

Opublikowano: 26.04.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1163

Ambasady Stanów Zjednoczonych na całym świecie musiały dotąd pytać się centrali, czy mogą wywieszać flagi okazujące solidarność Amerykanów z ruchem LGBTQWERTY. Decyzją sekretarza stanu Antony’ego Blinkena będą one mogły eksponować tęczowe symbole według własnego upodobania.

Do tej pory przedstawicielstwa dyplomatyczne Stanów Zjednoczonych zawieszały tęczowe flagi nieoficjalnie. Musiały dodatkowo ubiegać się o pozwolenie od Białego Domu, dlatego też nie były one w sposób oficjalny eksponowane obok sztandaru państwowego. Właśnie takie zarządzenie wydał bowiem poprzedni amerykański prezydent Donald Trump.

Jego następca najwyraźniej nie miał już żadnych wątpliwości odnośnie udziału swojego kraju w rewolucji obyczajowej. Amerykańska administracja wysłała więc instrukcje do swoich placówek dyplomatycznych na całym świecie, upoważniając je do oficjalnego udziału w organizowanym dorocznie w czerwcu „Miesiącu Dumy”.

Blinken jeszcze podczas przesłuchania przez parlament, po którym został zatwierdzony na nowego sekretarza stanu, zapowiadał zniesienie dotychczasowych ograniczeń dotyczących eksponowania symboli LGBTQWERTY. Zaznaczył jednak, że ambasady Stanów Zjednoczonych nie powinny wskazywać na konkretne sposoby realizacji postulatów tęczowych aktywistów.

Na podstawie: Abcnews.go.com
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 1,67 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Sodoma wraca.

Zohan Dvir
Użytkownik
Zohan Dvir

Dziś lgbtq7v6tdi jest 5% za 10 lat będzie 10% za 20 lat 20% a za 30 lat zaczną nagonkę na tradycyjną rodzinę mówiąc że oni są nienormalni. I tak będzie to początek końca normalnych ludzi którzy zaczną się wstydzić przekonań o normalnych rodzinach. Problemy psychiczne dotykające społeczność lgbtq7v6tdi są dalej tematem TABU. Teraz nam wkręcają że oni muszą być równi a za 30 lat zaczną że gwałt na dziecku jest normalny, a kupa na klatę to idealna odżywka dla skóry.

3steta
Użytkownik
3steta

W PL ludzie gorszą się na myśl o lgbtq+ bo pod wpływem kościóła anal,oral,zakuwanie w kajdanki,pocałunki u hetero są okay,ale homo już nie mogą uprawiać seksu bo to “be”..Dlaczego be? Bo kościół tak nauczył bo z pewnością nie będzie z tego dzieci,a kościół uczy by płodzić dzieci. Nawet jest przeciw innym metodom zabezpieczania niż “kalendarzykowe” w którym uprawia sie mniej seksu i łatwo o niechcianą ciążę. Im bardziej religijne państwo tym większe zgorszenie nad lgbt+. W islamskich krajach za to jest kara śmierci,bo tak “koran nakazuje” i “tak Allah nakazuje”…U nas jest taka postawa,żeby gorszyć się na myśl o wszystko co nie jest stereotypowe hetero i ludzi nie-hetero bo tak “Biblia nakazuje”. Ludzie w PL nieprzychylnie patrzą na zaaranżowane małżeństwa z Indii za to nie pozwolą by homo w PL zaaranżowały ślub z osobą,którą kochają i którzy sami ją sobie wybrali . Narzucanie swojego zdania kogo inni powinni kochać jest skrajnie egoistyczne.. Przez podążanie za “słowem bożym” w Ameryce i nie tylko tam, kiedys “leczono ” osoby homo (torturowano,używano elektrowstrząsy). Także w Polsce ból,że Ameryka wspiera bardzo mocno lgbt+ może wynikać z tego jakie poglądy mają duchowni w Watykanie.