Te kraje w 28 lat podwoją swoją populację

Opublikowano: 15.08.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 982

Poza Afryką w zakresie znalazły się Irak i Syria (Azja), Gujana Francuska (Ameryka Południowa) oraz Wyspy Salomona i Vanuatu (Australia i Oceania).

Profil OniMaps prezentuje na „Twitterze” wiadomości na podstawie map online, wpisy o geografii, kosmosie i nauce. Niedawno przedstawiona mapka ukazuje prognozę, które kraje na ziemi podwoją swoją populację (granatowy kolor), lub prawie ją podwoją (kolor błękitny) do 2050 roku, czyli w ciągu najbliższych 28 lat.

Mapę opracowano na podstawie informacji ONZ. Jeśli chodzi o “prawie podwojenie” populacji, oznacza to wzrost o 80-99%.

Jak widać, większość krajów afrykańskich jest bliska osiągnięcia tych wyników. Poza Afryką w zakresie znalazły się Irak i Syria (Azja), Gujana Francuska (Ameryka Południowa) oraz Wyspy Salomona i Vanuatu (Australia i Oceania).

Politolog Michał Sawicki skomentował mapę w ten sposób: „Większość krajów afrykańskich podwoi populację w 28 lat. Jak im zabraknie tam żarcia, to zobaczymy za naszego życia takie ruchy ludnościowe, że nic tego nie wytrzyma”.

My jesteśmy zadowoleni z tego, że Afrykańczykom dobrze się wiedzie. Jeśli ktoś narzeka, że do Europy przybywa coraz więcej osób czarnoskórych, niech zamiast tego postara się o więcej dzieci.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.