Tatuaże, makijaż i piercing – moda czy opętanie?

Opublikowano: 22.08.2023 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3814

Dzisiaj nie będę pisał o modzie, przemijającej modzie, o stereotypach, które wchodzą i wychodzą. Nie będę pisał o progresywnych ruchach na przestrzeni wieków. Nie będę pisał o wyzwoleniu, takiej czy innej ekspresji, otóż napiszę o czymś znacznie mroczniejszym, o czymś, lub o „kimś”, kto znajduje się ponad tym wszystkim, co napisałem na samym wstępie. Napiszę o „panu” tego wszystkiego.

Podzielę się z wami pewnego rodzaju „prywatą”, a mianowicie to zdjęcie, ta fotografia, której użyłem do tej prezentacji, w moim odczuciu doskonale obrazuje „stan” współczesnego świata. Obrazuje stan „opętania”, w jakim jako ludzkość szybko „toniemy”. A teraz spójrzcie raz jeszcze na zdjęcia wyżej i powiedzcie sami, czyż współczesny świat nie jest pełen „skrajności”? Zatem, kto „napędza” te „skrajności”?

Tatuaże, no więc sądzę, że coraz więcej osób posuwa się zdecydowanie za daleko, w kwestii „zmieniania” swojego ciała i nie będę tutaj pokazywał zdjęć jako dowodu, gdyż są one zbyt „przerażające”. Tak zwany „percing”, czyli przekłuwanie wszystkiego, co się da i czym tylko się da. Pierwotnie nie tak miało to wyglądać, no ale cóż, do tego doszło. Dziś coraz więcej ludzi, a szczególnie młodych osób, dosłownie „wpina” w swoje ciała różnego rodzaju dodatki, tworząc w ten sposób nie tyle obraz braku jakiejkolwiek estetyki, ile tworząc „coś” wypaczonego, zdeformowanego i odrzucającego.

Kolczyki zwisające z uszu? Super. W uszach? Także super! Ale kolczyki w przegrodzie nosowej, często rozmiarów wręcz „gigantycznych”, jak u zakolczykowanej krowy? Kolczyki w ustach, policzkach, w języku, w brwiach, na czole? Gdy patrzę na takie osoby, to myślę sobie: „człowieku, jak pięknie mógłbyś wyglądać bez tych wszystkich dodatków”. Po co to wszystko? Po co, to całe zdeformowanie naturalnego piękna?

Do tego można doliczyć jeszcze „ekstrawaganckie” farbowanie włosów, czy „tonę” makijażu na twarzy a połączywszy to wszystko, otrzymamy całkowicie inną osobę od tej, która jest w rzeczywistości. I zastanawiam się, czy tego typu osoby, chcą osiągnąć ostateczny cel bycia „klaunem”, czy też „demonem”? Albo jeszcze czymś innym, na przykład bliżej nieokreślonym „opętanym szamanem”?

Jest powód, dla którego o tym wspominam, czy dostrzegacie pewien wzorzec? Sądzicie, że w tym przypadku, „wpływ demoniczny” nie jest realny? A może to tylko ja tak uważam i nikt inny tego nie dostrzega? Ci z was, którzy przeczytali „Księgę Henocha”, rozumieją, że kosmetyki są czymś, czego ludzkość nauczyła się od „obserwatorów”, lub pisząc wprost, od „upadłych aniołów”. Podobnie było z rzemiosłem wojennym i wieloma innymi „dobrodziejstwami”, które pchnęły ludzkość w wir wojen, konfliktów i bezeceństwa.

Dodatkowo w rozdziale ósmym możemy przeczytać, że Azazel (z demonologii wiemy, że jest to jeden z najpotężniejszych demonów piekielnych), nauczył mężczyzn robić miecze, noże, tarcze, napierśniki, nauczył wytwarzać lustra, bransoletki i różnego rodzaju ozdoby, biżuterię. Nauczył używać farb, czyli dziś możemy to powiązać z makijażem. Azazel chciał, aby ludzkość i świat się zmieniły. Zatem były inne aniżeli w „wizji stworzenia” Boga. Jakże to oczywiste, że demon, pragnie wypaczyć i zniszczyć każde Boże Dzieło, a przede wszystkim człowieka.

To nie jest przypadek, że tak wiele osób z tych, które posiadają tatuaże, „piercing”, czy „nietypowy” makijaż, interesują się również kartami tarota, okultyzmem, magią, wiedzą tajemną, duchami, horoskopami. To jest pewnego rodzaju „wpływ” na daną osobę. Już sam makijaż potrafi sprawić, że będziesz wyglądać jak całkowicie inna osoba, czyż to nie jest magia? Kananejczycy tak czynili, Egipcjanie również, a to powinno być kolejnym znakiem „przestrogi”.

Ludzie wpadają na pomysł: „Hej, ja wiem, jak oderwać się od społeczeństwa, sprawię, że nie będę normalny, a wtedy ludzie zobaczą, że nie jestem”. O ironio, i tutaj rzeczywiście można się uśmiechnąć. Jednakże nie mówię tutaj o modzie i tak dalej, mówię tutaj o „masowym wpływie”, czegoś, co jest de facto takie samo od setek lat, od tysiącleci. Mówię tutaj o „mrocznej mocy” o pewnego rodzaju „opętaniu”, które dosięga takich osób.

Wiele się zmieni, także i wtedy, gdy po prostu zatrzymasz się i zapytasz takie osoby o ich doświadczenia z duchami i zaiste, prawie zawsze mają jakąś historię w zanadrzu. A skąd to wiem? Wiem, ponieważ już wielokrotnie w swoim życiu, rozmawiałem z tego typu osobami. Duchowość, pewnego rodzaju „rytualizm”, jest zdecydowanie jedną z głównych „motywacji”, do czynienia tego ze swoim ciałem, co czynią.

Ostrożność polega na tym, aby nie dać się wciągnąć w te przynęty duchów, stojących za tym, co dziś opisałem. Przynęty, które są wokół nas, ponieważ te duchy, ustawiają wszystko tak, abyś zbliżył się do nich. Program „trans-ludzki”, zwany także „trans-humanizmem”, wydaje się być obecnie w pełnym rozkwicie, a to następny poziom tego o czym piszę w tej publikacji. Obecne pokolenie młodych ludzi, nie ma o tym najmniejszego pojęcia, zatem stanowi doskonały cel, jest idealną „ofiarą” dla tych duchów (demonów), to jest „drapieżników”.

Autorstwo: Tomasz Magielski
Źródło: Eschatologia.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. JedynaDroga 22.08.2023 13:33

  Ten złowrogi ” pan ciemności” którego imienia boją się najwięksi egzorcyści. Ks. Piotr Natanek mógł by wypowiedzieć się w temacie.

  Co to robią Ci ludzie ze swoim ciałem jest obrzydzające to fakt, ale jak nazwać kobietę która zamiast piersi nosi implanty wielkości arbuzów, nie wspominając o wystającym zadku, ustach itp. ?

  Żeby dać sobie wstrzyknąć barwnik w gałki oczne ryzykując utratę wzroku, albo kupić tani wypełniacz z AliExpress udający botoks i zaplikować go sobie w usta ?

  Problem leży gdzie indziej i nie jest to działalność belzebuba 😉

  Głupota, zryta psychika, przeżyte traumy, oddziaływanie środowiska, kompleksy.

 2. wojtek 22.08.2023 16:52

  Moim zdaniem co do zasady wszystko to chęć stygmatyzacji, wyróżnienia – kiedyś tatuaż oznaczał że zabiłeś dużego zwierza nazanaczal jakieś osiągnięcie i w tym sensie miał jakieś znaczenie, dziś to zdaje się już tylko pusta forma, wyraz swawoli nie wolnosci

 3. Vaunes 22.08.2023 17:51

  Najbardziej razi mnie, jak ładne, młode kobiety mają potatuowane całe ręce aż po ramiona niemal czarne, do tego po części nogi i tułów.
  Wyglądają jak okaleczone ))
  A one myślą, że są piękniejsze – chyba jednak coś jest na rzeczy z tym belzebubem 😉

 4. kufel10 23.08.2023 03:32

  Dodałbym “męskie” brody postrzępione i powykręcane jak “kocur” mojej babki, które mają niby tych chudo-tłustych kanapowych dziabągów upodobnić do mężczyzn.

 5. Drnisrozrabiaka 24.08.2023 01:55

  No wnioski ok, ale kogo to rusza? Według obowiązującej narracji musimy wrogów Bożych kochać a innowierców tytułować “braćmi” także, nie ma problemu.

 6. JedynaDroga 24.08.2023 08:06

  @Drnisrozrabiaka

  Jeżeli ktoś nie wchodzi mi na głowę za swoją nachalnością, nie jest ekstremistą albo nie niszczy świata dookoła może być kim chce, ale nie miał bym ochoty poznawać ich z ” bliska ” Pyskować publicznie oraz domagać się tolerancji też nie będą , ponieważ zdają sobie sprawę, że zostali by momentalnie zrugani.

  Tacy ludzie jak na zdjęciu nie stanowią dla nas konkurencji w żadnym przypadku, pracę którą mogą wykonywać kończy się przeważnie na działaniu w salonie tatuażu, albo piercingu. Chyba, że są ponad przeciętni w konkretnych dziedzinach. Tyle, że zmarnowali swój prawdziwy potencjał żeby stać się czupiradłem.

  Odsetek samobójstw oraz problemów psychicznych wśród takich odmiennych grup jest większy niż u zdrowej części populacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.