Talibowie porwali autobus z 45 pasażerami

Opublikowano: 02.01.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1393

Bojownicy radykalnego ugrupowania Taliban porwali autobus z 45 pasażerami w prowincji Herat na zachodzie Afganistanu – poinformowała telewizja Shamshad News, powołując się na źródła.

Do zdarzenia miało dojść około godziny 7:00 czasu lokalnego (4:00 czasu polskiego). „Grupa uzbrojonych bojowników porwała autobus pasażerski z kilkudziesięcioma osobami w rejonie Childokhtaran na trasie Herat – Turghundi i odjechała w nieznanym kierunku” – powiedział przedstawiciel afgańskich władz Mohammad Omarzai.

Oskarżył on talibów o dokonanie ataku. Jak podkreślił, policja podjęła działania zmierzające do uwolnienia zakładników.

Źródło: pl.SPutnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.