Tak żydowskie dzieci atakują chrześcijańskich turystów

Opublikowano: 12.09.2023 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4528

W sieci pojawiło się nagranie z Palestyny, na którym widać żydowskich chłopców atakujących turystów.

„Palestyna. Żydowskie dzieci atakują chrześcijańskich turystów” – napisał na platformie „X” Mateusz Grzeszczuk, załączając nagranie.

Na filmiku widać sporą grupę kilkuletnich chłopców oraz nastolatków ubranych w ortodoksyjny sposób, którzy atakują przybyszów spoza swojego kręgu. Mają oni drewniane mieczyki oraz rzucają różnymi przedmiotami w przyjezdnych.

Na nagraniu widać m.in. jak jeden z nastolatków kopie kobietę, a następne zaplątuje się w jej spódnicę i upada. Kilkukrotnie chłopcy atakują też swoimi zabawkami plecak kobiety. Widać, że grupa jest agresywna.

W Izraelu nasilają się ataki na chrześcijan. Pod koniec lipca katoliccy biskupi wezwali władze do reakcji. Komisja biskupów Iustitia et Pax w opublikowanym wówczas liście skrytykowała organy ścigania, które zazwyczaj wykazują się dużą aktywnością. W takich jednak przypadkach są „najwyraźniej niezdolne do powstrzymania ataków”. Żydowska młodzież ekstremistyczna sięga po takie środki jak plucie, obelgi, przemoc fizyczna oraz akty wandalizmu i graffiti.

Autorstwo: MMC
Na podstawie: Twitter.com, Opoka.org.pl
Źródło: Nczas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. JedynaDroga 12.09.2023 12:49

  Ciekawe kto wychowuje małe dzieci w nienawiści do swoich rówieśników.

  Jeżeli macie znajomego który pracuje w gastronomii i miał przyjemność gościć grupę żydowską zapytajcie o jego opinie na temat owych gości.

 2. emigrant001 12.09.2023 13:42

  nie kop pana chrześcijana, bo się spocisz:)

 3. Szurnięty Mędrzec 13.09.2023 05:18

  Typowe zachowanie przedstawicieli narodu chazarskiego (nie mylić ich z żydami)

 4. Doctor Who 27.09.2023 22:08

  Powstaje pytanie, dlaczego turyści w obecności tych dzieci sami się nie zaatakowali. Co za antysemityzm …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.